2019 Vystoupení Větrníčku na Rozsvícení vánočního stromu před radnicí

V neděli 1. 12. 2019, na závěr třídenního pobytového soustředění, pěvecký sbor žáků 1. a 2. tříd Větrníček vystoupil na akci Městského úřadu Praha – Kunratice – rozsvícení vánočního stromku. Akce je hojně navštěvována obyvateli Kunratic, vystoupení žáků školy nejen plní komunitní funkci školy, ale je zároveň reklamou pěveckého sboru a motivací malých zpěváčků. Těch zde vystoupilo 48, měli problém se vejít na pódium. Pod vedením Miloslavy Čechlovské a Simony Suchanové zazpívali 9 koled Emila Hradeckého. Sledovali je nejen rodiče, ale také množství návštěvníků akce. Navíc je žáci osmé třídy doplnili dramatickými etudami na téma zpívaných koled. Na závěr povedeného vystoupení děti z Větrníčku s nadšením odpočítaly rozsvícení stromu.