TANEČNÍ KURZY - každou středu večer v AULE!

Publikoval Renáta Linhová
Datum 10.1.2016
TANEČNÍ KURZY - každou středu večer v AULE!

Přizvali jsme pro Vás 1. vicemistra ČR Ing. Jana Černého s partnerkou Terezou, se kterými si osvojíme vše, co nabízejí klasické taneční kurzy: Waltz, Tango, Valčík, Foxtrot, Blues, Polka, Mazurka, Samba, Cha-Cha, Rumba, Jive. Jako bonus bude Salsa.

"DEVÁŤÁCI" tančí od 19:00 do 20:30 hodin, "DOSPĚLÍ" od 20:45 do 21:45 hodin.

Vstup do školy přes recepci sportovní haly.

Zahájili jsme waltzem a těšíme se, že základní krok obohatíme figurami, abychom na závěrečném plese na koneci března dokázali obkroužit celý taneční sál! Rozsah výuky je 20 lekcí. V průběhu celého kurzu budou dva plesy, 1x prodloužená – Vánoční ples a 1x Věneček - závěrečný ples, který bude poslední lekcí celého tanečního kurzu.

Po celou dobu tanečních mají jak dámy, tak pánové povinný společenský oděv. Pro dámy jsou to coctailky s délkou sukně pod kolena, večerní šaty, případně vhodná společenská sukně s halenkou. Pro pány je podmínkou tmavý oblek, světlá košile, vázanka nebo motýlek, tmavé ponožky, tmavé boty tzv. polobotky s hladkou podrážkou a bílé rukavičky.

Přihlášku můžete vyplnit na stránkách www.danceexpert.cz nebo přímo na hodině ve školní AULE ZŠ Kunratice, Předškolní 420/5, kde budou kurzy probíhat.

Těšíme se na vás na tanečním parketu.

Za SVČ při ZŠ Kunratice

Renata Linhová.