Informace k nástupu do školy 1. září

Publikoval Iveta Jeřábková
Datum 30.8.2022
Informace k nástupu do školy 1. září

Vážení rodiče a milí žáci,

červenec a srpen velice rychle utekly a před námi nyní stojí 10 měsíců povinností, které jsou pro nás již velice známé, ale také spousta těch, na které budeme vzpomínat.

Ve čtvrtek 1. září nás čeká událost, při které se budeme podílet na utvoření hezkých vzpomínek nastupujícím prvňáčkům. Vzpomeňte si, jaký byl Váš první školní den, jaké se ve Vás mísily pocity, co Vám řekl doprovázející žák deváté třídy. Konečně se do této role dostáváte také Vy. Ve čtvrtek se sejdeme ráno v 7:45 na školním hřišti ve slavnostním oblečení (prosíme o dochvilnost) a předáme si nejdůležitější pokyny k uvítání nových žáčků. Dopředu si můžete promyslet, jaká slova podpory prvňáčkům poskytnete, protože to budou slova, na která budou dlouho vzpomínat. Po uvedení prvňáků a jejich rodičů do tříd se společně na krátkou dobu sejdeme, abychom si sdělili dojmy z prázdnin. Skončíme přibližně v čase mezi 9:00 a 9:30.

V pátek budeme mít 5 vyučovacích hodin. Od 1. září již bude fungovat školní jídelna (čtvrtek 10:00 – 12:30, pátek 2. 9. 11:15 – 14:00)

Ve čtvrtek 8. září v 18:00 proběhnou již tradiční zahajovací třídní schůzky. Tentokrát se na Vás spolu s Veronikou Valínovou budeme těšit ve škole v naší třídě (v 1. patře budovy B - učebna Dě-VOZ). Budeme rády, když využijete příležitost setkat se s námi i s ostatními rodiči při prezenčním setkání, ke kterému jsme od 6. třídy neměli příležitost.

Pojďme společně tvořit příjemné vzpomínky!

Těšíme se na společná setkání.

Iveta Jeřábková a Veronika Valínová