Sportovní den a Run and Help

Datum 7.5.2024
Sportovní den a Run and Help

31. 5. 2024

Tradice charitativních běhů

Školu v Africe jsme postavili. V roce 2015 si díky vyběhané částce v Run and Help mohli Péťa s Damiánem pořídit vozík, Adélce jsme přispěli na veterinární vyšetření asistenčního psa a Julince na koupi sluchadel. V roce 2017 jsme Božence přispěli na závěsný stropní systém. V roce 2019 jsme přispěli Magdalénce na různé speciální pomůcky (autosedačku, sedák na kočárek,…) a Lukášovi na rehabilitace. V roce 2022 jsme během podpořili sedmnáctiletou Dášu a přispěli jí na bionickou protézu.

Letos opět budeme běhat pro Madlenku, dceru naší bývalé paní učitelky.

RUN = svým během přispěješ někomu, kdo běhat nemůže = HELP

Smyslem je pomoci Magdalénce a přispět jí na nákladné rehabilitace. Máte známé či kamarády, kteří by také chtěli podpořit Madlenku? Ať běží s námi.

Běhá se známé kolečko v parku (třídy pohromadě v určený čas sportovního dne). Každý běžec má svého sponzora (rodiče, kamaráda, ...), odevzdá sponzorský list do   30. 5. 2024 svému třídnímu učiteli. Po doběhnutí se sečtou kolečka. Do 7. 6. 2024 přineste sponzorský dar svým třídním učitelům.

Následně pak dojde k poslání peněz na účet Konta Bariéry a na Zahradní slavnosti předání symbolického šeku.

Soubory ke stažení