Projektové DNY ZEMĚ duben 2024

Publikoval Vít Beran
Datum 11.3.2024
Projektové DNY ZEMĚ duben 2024

Co se bude dít? Učíme se být dobrými uživavateli planety Země.

Co se bude dít?

V úterý a ve středu 16. a 17. dubna se na druhém stupni nebudeme učit podle rozvrhu, ale budeme v meziročníkových týmech pracovat na projektech, které budou zaměřené na environmentální témataNa prvním stupni si třídy nebo celé ročníky také připraví své projekty - informace k nim se dozvíte od svých třídních učitelů.

Tyto dva dny bude na druhém stupni každý projektový tým pracovat spolu s 1-3 učiteli na svém vlastním skupinovém projektu, který si vybereš z nabídky - budeme něco tvořit, někomu pomáhat, něco zlepšovat, sbírat data a analyzovat je...

Všechny projekty ale budou mít jedno společné: jejich realizace bude mít pozitivní dopady na naše okolí, ať už ve škole, tak i v Kunraticích. Buď naše činnost přímo pomůže řešit některá environmentální témata na škole, nebo si aspoň vyzkoušíme přemýšlet o tom, co a jak lze v naší škole a v Kunraticích zlepšit.

Na závěr vytvoříte výstup vašeho projektu - plakát, na kterém ale může být i fotokoláž, mapa, QR kód s odkazem na video...

Z plakátů pak uděláme vernisáž, aby se i ostatní mohli seznámit s tím, co jsem v rámci projektových Dní Země řešili a udělali.

Podrobné informace: Projektové DNY ZEMĚ duben 2024 (cloud.microsoft)

Mgr.Jakub Holec, vedoucí projektových Dní Země