Školní zpravodaj - 25. listopad 2014

Datum 8.12.2014
Školní zpravodaj - 25. listopad 2014

Další listopadové a tento rok již čtvrtý informace v Newsletteru ZŠ Kunratice pro Vás připravili: Marika Atatreh, Vít Beran, Gabriela Handrychová, Jitka Kopáčová, Olga Králová, Renáta Linhová, Markéta Nováková a Hana Růžičková.

V novém newsletteru najdete informace o ADVENTU V KUNRATICÍCH - 29. 11. 2014 o tom, kdy v ADVENTÍM ČASE si můžete poslechnout náš Pěvecký sbor VĚTRNÍK? a připomeneme, že 4. prosince 2014 se uskuteční VÁNOČNÍ TRHY. Nahlédnete k námořníkům z II.A na ŽIVOT PŘED 100 LETY, zeptáme se Vás, zda jste nepotkali při podzimní procházce parkem podivné obrazy z listí? Zjistíte, jak jsme si se žáky devátých tříd připomenuli svátek 17. listopadu a události spojené s rokem 1989. Připomeneme informace ke všem zimním výjezdům, VOLBY ČLENŮ ŠKOLSKÉ RADYa informace k ZÁPISU DO PRVNÍCH TŘÍD.

Děkujeme za podporu. Pěkný den. Vít Beran, ředitel školy za všechny ze ZŠ Kunratic