Elektronické učebnice, Teams, Office - Jak na to?

Publikoval Radek Ivanov, Vít Beran
Datum 1.4.2020

Návody k získání softwaru a obsahu, který mohou naši žáci používat.

Distanční vzdělávání pomocí Office 365: od zřízení až po výuku on-line

Seznamte se s novinkami aplikací, které ve škole využíváme. Microsfot teams mají řadu novinek a nejen ony. Někdy ukázka vydá za tisíc slov. Podívejte se na naše praktické ukázky toho, jak můžete Microsoft Teams k distančnímu vzdělávání využívat.

Chcete začít? Projděte návodná videa pro učitele i studenty, stáhněte si příručku Teams či zřízení Office 365 nebo se podívejte na některý s natočených webinářů, tzv. Večerních univerzit. Veškeré naše aktivity naleznete na aka.ms/skolstvi.

Všechny návody jsou ke stažení ve formátu .pdf.

Webináře ve spolupráci se společností ADEXPRES a našimi IT

• 7.4.2020 od 17:00 do 19:00 hodin v týmu ZŠ Kunratice Pedagogický sbor: Úvod do prostředí Microsoft teams - interní stream ZDE
    Děkujeme Kláře Kozúbkové, Kateřině Nejedlé a Ondřeji Kutišovi za vedení webináře a Radkovi Ivanovovi, našemu IT technikovi za spolupráci při jeho přípravě.
  • 15.4.2020 od 14:30 do 16:30 hodin - MS Teams, se sekcí Zadání a s kanály příspěvků - vedou naši IT kluci - Radek Ivanov, Jakuv Zvěřina a Jakub Svatoš

Další zdroje informací:

Videa se základními školeními přímo od Microsoft - ZDE.

Přehled informací, co a jak, přímo od studentů a učitelů gymnázia, které také využívá Teams:

Kam s dotazy / inspirace: