Lyžařský výcvikový zájezd 7. tříd

26.2. - 3.3.

LVZ 7. tříd Portášky

Fotogalerie ZDE

Příjezd ke škole cca 18:00.

Dnešní den byl opět skvělý. Svítilo sluníčko, sněhové podmínky stále dobré. Lyžaři spokojeni. Večer nás čeká oslava narozenin a diskotéka.

Zítra po snídani sbalíme, dopoledne budeme lyžovat, po obědě vyrazíme na lyžích k autobusu.

Autobus na nás bude čekat v 15:00. Domů dorazíme dle dopravní situace cca v 18:00. Příjezd budeme aktualizovat.

Dnešní den se vydařil ještě víc, než ten včerejší. Dopoledne jsme ještě věnovali výcviku na sjezdovkách a ve stopě. Odpoledne bylo pro sjezdaře trochu oddechovější, vyrazili totiž na lehkou procházku a stavěť sněhuláky. Běžkaři a snowborďáci ale stejně nazuli lyže a prkna a šli za odměnou. Zítřek už nás čeká zase v klasickém režimu.

Předpověď se vyplnila a užili jsme si pořádné horské azuro. I když bylo hodně pod nulou sluníčko svítilo, jak mohlo. Běžkaři vyrazili na Růžovou horu pro pořádné krkonošské výhledy a sjezdaři si užívali výhledu z Portášek na Černou horu. Zítra nás čeká klidnější odpoledne, protože únava jde už znát.

První den výcviku za námi a sněhové podmínky máme naprosto luxusní. Přes noc nám krásně napadlo a užili jsme si prašanu. Sjezdaři vyzkoušeli všechny sjezdovky, které máme k dispozici a začátečníci vyrazili kroužit na běžkařský okruh. Zatím spokojenost pro všechny!

Zdárně jsme dorazili na místo, odpoledne bylo trochu hektické, ale vše se zvládlo bez jakýchkoli ztrát. Po vybalení věcí jsme se rozřadili do družstev, abychom byli zítra připraveni nastoupit k výcviku. Už se všichni těšíme na svah a předpověď počasí vypadá taky vlídně.

Informace

Sraz: neděle 26.2. 2023 v 9:15 hodin před školou – budeme vybírat dokumenty a peníze na skipasy Odjezd autobusu: z ulice Za parkem (prosíme nechte volné místo pro autobus).
Návrat: pátek 3.3. 2023 – odjezd odpoledne po lyžování – čas bude upřesněn

Podrobnosti v přílohách pod článkem: