Nepřehlédněte

Školní rok 2019/2020 - organizační zajištění

Publikoval Vít Beran
Datum 1.9.2019
Školní rok 2019/2020 - organizační zajištění

Termíny prázdnin, ředitelských dnů, akcí a projektů najdete ce ŠkoleOnLine a v Kalendáriu. Organizační zajištění školního roku najdete na této stránce a na stránkách MŠMT ČR.

Termíny prázdnin, ředitelských dnů, akcí a projektů najdete ce ŠkoleOnLine a v Kalendáriu. Organizační zajištění školního roku najdete na této stránce a na stránkách MŠMT ČR - ŠKOLNÍ ROK 2019/2020, Soubor pedagogicko organizačních informací pro školní rok 2019/2020 Organizaci dalšího školního roku 2020/2021 najdete ZDE.

Pravidelné porady vedení školy vždy v pondělí od 8:15 do 9:40 hodin.

- Pravidelné porady, semináře, jednání metodických sdružení ... pedagogů školy vždy ve čtřvrtek od 14:15 do 16:30 hodin.
- Konzultační hodiny jednotlivých pedagogů a kontakty na všechny zaměstnance jsou uvedeny ve žluté sekci webu - Kontakty a ve ŠkoleOnLine. Konzultační hodiny si vypisuje každý učitel individuálně v čase, kdy žáci které učí, nemají pravidelné vyučování nebo oběd.

Přehled školních akcí = 2019/2020

srpen

po 26. 8. Provozní a organizační porada = přivítání, představení nových kolegů, (9:00 – 11:00) umístění, odpovědnosti, připomínky k úvazkům, požadavky na rozvrh
út 27. 8. (8:00 – 10:00) Pedagogická rada = 1. část (BOZ, hodnocení, plán školy …)
stř 28. 8. – čtv 29. 8. Seminární dny (Pedagogický výjezd sborovny)
út 27. 8. a pá 30. 8. = opravná a komisionální přezkoušení (od 10:00 h)
pá 30. 8. (8:00 – 10:00) Společná porada (vedení ŠK a ŽD)

září

po 2. 9. Den třídy = Zahájení školního roku 2019/2020
út 3. 9. Den třídy = rozdání nových učebnic, poučení o BCHOZ
stř 4. 9. Den třídy = Školní řád, volba členů třídní samosprávy…..
stř 4. 9. Pedagogická rada = 2. část (schválení plánu školy)
čtv 5. 9. Úvodní třídní schůzky (1. stupeň od 17:30, 2. stupeň od 18:15)
čtv 5. 9. – pá 6. 9. = výuka dle provizorního, zkráceného rozvrhu
po 9. 9. – pá 13. 9. = Adaptační kurz 6. ročníku (Střelské Hoštice)
so 14. 9. = Babí léto v pohybu (akce v zámeckém parku)
ne 29. 9. – so 5. 10. = Plavání 3. ročníku (Pec pod Sněžkou = hotel Energetik)

říjen

ne 29. 9. – so 5. 10. = Plavání 3. ročníku (Pec pod Sněžkou = hotel Energetik)
po 7. 10. – pá 11. 10. = Adaptační kurz 1. ročníku (Kořenov)
po 7. 10. – ne 13. 10. = Projekt Edison
stř 9. 10. = akred. Metody aktivního učení (MAU Společná Cidlina 40 osob)
út 22. 10. = akred. Metody aktivního učení (MAP Přeštice 30 osob)
stř 30. 10. = Podzimní prázdniny - Seminární den

listopad

čtv 7. 11. = Čtvrtletní pedagogická rada (hodnotící za 1. čtvrtletí) (13:30-17:00)
čtv 14. 11. = Informativní odpoledne (hodnotící za 1. čtvrtletí)
pá 22. 11. – so 23. 11. Ředitelský den a Festival pedagogické inspirace
ne 24. 11. = Nedělní dílna SVČ – adventní věnce = výroba vánočních dekorací v krčku (15:00 – 18:00)

prosinec

čtv 5. 12. = Mikulášský den
čtv 12. 12. = Vánoční trhy
čtv 19. 12. = Vánoční posezení zaměstnanců školy
pá 20. 12. = Den třídy – třídní Vánoce
po 23. 12. – pá 3. 1. = Vánoční prázdniny

leden

po 23. 12. – pá 3. 1. = Vánoční prázdniny
čtv 9. 1. Třídní schůzky (1. stupeň od 17:30, 2. stupeň od 18:15)
čtv 16. 1. Reflektivní návštěva vedení projektu PŠÚ
po 20. 1. = Ředitelský den - Pedagogická rada (hodnotící za 1. pololetí)
út 28. 1. = Terezčin memoriál – florbalový maraton
pá 31. 1. = Pololetní prázdniny – Seminární den

únor

ne 2. 2. – pá 7. 2. = LVZ 7. ročníku (Portášky)
ne 9. 2. = Nedělní dílna SVČ – kulinářství = výroba např. marcipánových dortů
v krčku (15:00 – 18:00)
po 17. 2. – pá 21. 2. = Jarní prázdniny

březen

ne 1. 3. – pá 6. 3. = LVZ 5. ročníku (Pomezky)
ne 15. 3. – pá 20. 3. = Zimní ozdravný pobyt žáků 1.-3. roč. na Moravské boudě
po 16. 3. – pá 20. 3. = Šroťák 9. tříd
pá 20. 3. = Matematický klokan

duben

ne 5. 4. = Nedělní dílna SVČ – velikonoční = výroba velikonočních dekorací
v krčku (15:00 – 18:00)
? út 6. 4. – čtv 8. 4. = Týden Země ?
čtv 9. 4. = Velikonoční prázdniny – Pedagogická rada (hodnotící za 3. čtvrtletí)
? út 14. 4. – pá 17. 4. = Týden Země ?
čtv 16. 4. = Informativní odpoledne (hodnotící za 3. čtvrtletí)
po 27. 4. – út 28. 4. = Den otevřených dveří – Zápis do 1. tříd

květen

stř 20. 5. – so 30. 5. = Expedice Banát 2020 pro turisty z 2. stupně
čtv 21. 5. – pá 29. 5. = Pobytový a poznávací zájezd do Anglie (9. roč.)
so 30. 5. = Divadlo v parku

červen

čtv 4. 6. Závěrečné třídní schůzky (1. stupeň od 17:30, 2. stupeň od 18:15)
čtv 11. 6. = Ples deváťáků (KD Uhříněves)
pá 12. 6. = Ředitelský den - Pedagogická rada (hodnotící za 2. pololetí)
ne 14. 6. – pá 19. 6. = Plavání 6. ročníku
po 15. 6. – pá 19. 6. = Týden sportů a turistiky
út 23. 6. = Zahradní slavnost
čtv 25. 6. = Rozloučení se deváťáků ve sportovní hale
pá 26. 6. = Zakončení školního roku = předání vysvědčení
pá 26. 6. = Poslední zvonění deváťákům + oběd se zaměstnanci školy
po 29. 6. Ředitelský den – Seminární den (evaluace)
út 30. 6. Ředitelský den

Podrobné informace z MŠMT jsou v připojeném dokumentu určeném ke stažení.

Soubory ke stažení