Rodičovská kavárna: Jak ve škole předcházíme rizikovému chování? - 2. listopad 2023

Datum 11.11.2023

Jaké preventivní programy děti absolvují ve škole a jak můžeme jejich rezistenci podpořit doma?

Jaká témata pokrývá preventivní program školy a která témata se doporučují otevřít v kruhu rodinném? Jak mohou rodiče předcházet rizikovému chování u svého dítěte a jak komunikovat se školou v případě podezření na takové chování u svého dítěte/v kolektivu? Jak škola ve výuce na druhém stupni pracuje s tématy digitálních závislostí a rizik kyberprostoru? Jak můžeme jako rodiče podpořit zdravý přístup dětí k technologiím?

Srdečně zveme na rodičovskou kavárnu se školní metodičkou prevence ZŠ Kunratice Kateřinou Círovou a učitelem informatiky na druhém stupni a odborníkem na mediální vzdělávání Tomášem Titěrou dne 2. listopadu od 18:30 ve školní jídelně. Kavárna je zdarma, zájemce prosíme o registraci do 1. listopadu zasláním emailu na adresu janaxmarsalkova@gmail.com.

Těšíme se na viděnou!

PATRON z.s.