Pátý společenský večer - „TENKRÁT NA ZÁPADĚ ANEB POSLEDNÍ KOVBOJ“

Datum 20.3.2016
Pátý společenský večer - „TENKRÁT NA ZÁPADĚ ANEB POSLEDNÍ KOVBOJ“

Vážení, s úctou a velkým potěšením si Vás dovolujeme pozvat na Společenský večer ZŠ Kunratice, ve stylu „TENKRÁT NA ZÁPADĚ ANEB POSLEDNÍ KOVBOJ“. Tato akce se bude konat: v pátek 11. března, od 19 hodin, program na jevišti začne ve 20 hodin.

Jedná se již o 5. Společenský večer v dějinách naší školy, který je organizován jako poděkování všem svým zaměstnancům, rodičům, přátelům a podporovatelům školy, letos ve stylových prostorách: HOSTINEC VE MLÝNĚ – Jalodvorská 16, Praha 4 – Libuš

Velice si považujeme Vaší přízně, podpory a spolupráce s námi a jako poděkování si Vás dovolujeme pozvat na tento večer, který jsme pro Vás připravili se zajímavými hosty a řadou překvapení. Těšit se můžete mimo jiné na Františka Nedvěda s kapelou Tiebreak, Josefa Melena, Ester Kočičkovou, taneční soubor Beseda a další překvapení. Pojďme se přenést do doby Divokého Západu, stavby prvních železnic a příchodu nových osadníků, doby kovbojů, indiánů a ostřílených pistolníků - do časů, kdy v Saloonu whiskey tekla proudem,  než se objevil Limonádový Joe ;-).

Vstupenky jsou k vyzvednutí na recepci školy či přímo v místě konání před začátkem akce. Vstupné dobrovolné.

Dětem je tento večer vstup opět přísně zakázán ;-). Taxidostavník bude projíždět od 22 hodin na zavolanou. Parkování Vašich koní je zajištěno, náhradní jezdec zpět do Vašich stájí taktéž!!! V případě dotazů se prosím obracejte na: Petru Jelínkovou, e-mail: petra.jelinkova@zskunratice.cz, mobil: +420 725 043 817 a Brigitu Waning - e-mail: brigita.waning@gmail.com, mobil: +420 602 251 196.

Těšíme se na Vás!

Mgr. Ing. Vít Beran, Ing. Petra Jelínková a MUDr. Brigita Waning

Historie společenských večerů:

9.3.2012 - První společenský večer - "PLAVBA NA ZAOCEÁNSKÉ LODI

8.3.2013 - Druhý společenský večer - "JAMES BOND"

7.3.2014 - Třetí společenský večer - "NĚKDO TO RÁD HORKÉ" a video je ZDE

13.3.2015 - Čtvrtý společenský večer - "Rock "n" Cimbál Roll"

11.3.2016 - Pátý společenský večer - „TENKRÁT NA ZÁPADĚ ANEB POSLEDNÍ KOVBOJ“