Oborové dny - školní rok 2014/2015

Deváťáci obhajují

Publikoval Vít Beran
Datum 21.9.2015
Deváťáci obhajují

Přijměte pozvání na OBHAJOBY magisterských prací žáků devátých tříd, které se budou konat ve středu dne 10. 6. 2015 od 13:00 hodin.

Vážení rodiče,

dne 10. 6. 2015 od 13:00 hodin proběhnou obhajoby magisterských oborových prací vašich dětí.
V minulém školním roce došlo ke změnám v tvorbě a hodnocení oborových prací. Pro každý ročník je stěžejní jiná předmětová oblast. V šestých a sedmých ročnících jsme se zaměřili na formální stránku oborové práce, v osmých ročnících na gramatickou a stylistickou správnost. V devátých ročnících je stěžejní obhajoba a prezentace práce. Hodnocení oborových prací pak bude zahrnuto v těchto předmětech: Informatika (pro 6. a 7. ročníky), Český jazyk (pro 8. ročníky) a Volba povolání (pro 9. ročníky).
Více informací je na školních webových stránkách, v žákovské knížce, případně se můžete obrátit na oborové učitele, třídní učitele či zástupkyni školy Mgr. Jitku Kopáčovou.
Vzhledem k tomu, že snahou naší školy je úspěšné uplatnění našich žáků ve společnosti, přikládáme oborovým pracím a jejich prezentaci velkou váhu. Proto bychom byli rádi, kdybyste svou přítomností na obhajobách své děti podpořili.
Budete mít příležitost je vidět v jiném světle – v roli dozrávající mladé dívky či dospívajícího chlapce, kteří musí u komise prodat to, na co se během oborových dnů připravovali. Poznáte, v čem vaše děti vynikají a jakým směrem by se v budoucnu mohly ubírat. Možná vás překvapí!
Těšíme se na Vaši návštěvu a podporu vašich dětí.
V Praze dne 28. 5. 2015

Za vedení školy Mgr. J. Kopáčová, ZŘ

Seznam žáků´devátých tříd, jejich prací a výsledků obhajoby:

Jméno Příjmení Třída Obor Oboroví učitelé Téma práce Výsledek obhajoby
ELENA ADJEI IX. B KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová GEJŠA A JINÉ JAPONSKÉ STYLY MrK.
MARTIN BÁRTA IX. A BOŘIČI MÝTŮ Mgr. Martin Suchánek, Jakub Zvěřina ŘÍMSKÁ MYTOLOGIE obhájil
NATALIA BORNUS IX. B KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová PUNK čestné uznání
ZUZANA BRIŠOVÁ IX. A KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová TOUHA PO KRÁSE - DIETY čestné uznání
MARTINA BURŠOVÁ IX. B SLOVENSKO - SOUSEDÉ ODVEDLE Mgr. Eva Hilčerová, Karolína Čiháková ELÁN MrK.
ADÉLA ČERNÁ IX. A KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová BULIMIE MrK.
VÁCLAV ČERNÝ IX. A STOPAŘŮV PRŮVODCE ANEB JAK NEUVÁZNOUT PhDr. Petra Wernischová, Bc. Jana Rubešová BARCELONA MrK.
TADEÁŠ DANĚK IX. B SLOVENSKO - SOUSEDÉ ODVEDLE Mgr. Eva Hilčerová, Karolína Čiháková SLOVENŠTÍ SPORTOVCI čestné uznání
KRISTIÁN DRDA IX. A STOPAŘŮV PRŮVODCE ANEB JAK NEUVÁZNOUT PhDr. Petra Wernischová, Bc. Jana Rubešová LAS VEGAS MrK.
SEBASTIAN FAIX IX. B SLOVENSKO - SOUSEDÉ ODVEDLE Mgr. Eva Hilčerová, Karolína Čiháková MIRO ŽBIRKA čestné uznání
BARBORA FAZEKASOVÁ IX. B SLOVENSKO - SOUSEDÉ ODVEDLE Mgr. Eva Hilčerová, Karolína Čiháková POHOŘÍ SLOVENSKA čestné uznání
SIMONA FLORIÁNOVÁ IX. A KNIHA VE FILMU Mgr. Pavlína Rosická, Mgr. Markéta Nováková  xxx neodevzdal
MICHAELA HAUNEROVÁ IX. B PŘÍPRAVA ŠAMPIONA Mgr. Martin Skýva, Mgr. Jana Kerzelová MOJE POKROKY V BASKETBALE MrK.
GABRIELA HEMROVÁ IX. B KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová MICHAEL JACKSON čestné uznání
FILIP HOVORKA IX. A STOPAŘŮV PRŮVODCE ANEB JAK NEUVÁZNOUT PhDr. Petra Wernischová, Bc. Jana Rubešová BERLÍN čestné uznání
LUKÁŠ HUBKA IX. B STOPAŘŮV PRŮVODCE ANEB JAK NEUVÁZNOUT PhDr. Petra Wernischová, Bc. Jana Rubešová PRŮVODCE PO MIAMI MrK.
KATEŘINA JÁRKOVÁ IX. B KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová 20. STOLETÍ, ANEB DOBA NEJVĚTŠÍHO MÓDNÍHO ROZKVĚTU čestné uznání
ADÉLA JINDROVÁ IX. B KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová EMO STYLE čestné uznání
TEREZA JIRÁNKOVÁ IX. A KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová MARYLIN MONROE čestné uznání
KARLA JONÁŠOVÁ IX. B KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová AUDREY HEPBURN čestné uznání
IZABELA KALINOVÁ IX. A KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová PAUL GAUGIN MrK.
ZUZANA KAŠPAROVÁ IX. A KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová OBEZITA obhájil
JAN KERZEL IX. B SLOVENSKO - SOUSEDÉ ODVEDLE Mgr. Eva Hilčerová, Karolína Čiháková LYŽAŘSKÁ STŘEDISKA NA SLOVENSKU MrK.
DOMINIKA KLIMENTOVÁ IX. A KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová HISTORIE KOSMETIKY, KŮŽE A HYGIENY obhájil
MAREK KLYMPUŠ IX. A PROFÍCI Mgr. Martina Macháčková, Mgr. Věra Nedvědová PABLO PICASSO čestné uznání
LUKÁŠ KOUCKÝ IX. B PŘÍPRAVA ŠAMPIONA Mgr. Martin Skýva, Mgr. Jana Kerzelová FLORBAL: TRÉNINK MLÁDEŽE MrK.
JINDŘICH LACINA IX. B SLOVENSKO - SOUSEDÉ ODVEDLE Mgr. Eva Hilčerová, Karolína Čiháková KONTRAFAKT čestné uznání
ONDŘEJ LITERA IX. A STOPAŘŮV PRŮVODCE ANEB JAK NEUVÁZNOUT PhDr. Petra Wernischová, Bc. Jana Rubešová LIBEREC čestné uznání
JAKUB MACÍK IX. A PROFÍCI Mgr. Martina Macháčková, Mgr. Věra Nedvědová SALVADOR DALÍ čestné uznání
DALIBOR MATOUŠEK IX. A STOPAŘŮV PRŮVODCE ANEB JAK NEUVÁZNOUT PhDr. Petra Wernischová, Bc. Jana Rubešová PITTSBURGH čestné uznání
ŠTĚPÁN MOUČKA IX. B PRAHA ZMIZELÁ Mgr. Michal Střítezský, Mgr. Jan Mazůrek ZRUŠENÉ TRAMVAJOVÉ SPOJE MrK.
NOEMI MUGRAUEROVÁ IX. A KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová ANOREXIE čestné uznání
LINDA NGUYEN IX. A KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová KOREJSKÉ TRADIČNÍ ŠATY: HANBOK MrK.
THU GIANG NGUYEN IX. B KNIHA VE FILMU Mgr. Pavlína Rosická, Mgr. Markéta Nováková FULLMETAL ALCHEMIST MrK.
BARBORA NOCAROVÁ IX. A KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová MÓDA NYNĚJŠÍCH SUBKULTUR MrK.
KRISTÝNA NOVOTNÁ IX. B SLOVENSKO - SOUSEDÉ ODVEDLE Mgr. Eva Hilčerová, Karolína Čiháková SLOVENSKO čestné uznání
VOJTĚCH PLAČEK IX. B SLOVENSKO - SOUSEDÉ ODVEDLE Mgr. Eva Hilčerová, Karolína Čiháková SLOVENSKO A HOKEJ MrK.
ADÉLA PROCHÁZKOVÁ IX. A KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová ALŽBĚTA PROCHÁZKOVÁ MrK.
LUCIE ROGOZOVÁ IX. B KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová COCO CHANEL MrK.
KAREL SCHNEIDER IX. B SLOVENSKO - SOUSEDÉ ODVEDLE Mgr. Eva Hilčerová, Karolína Čiháková FOTBALISTÉ OD VEDLE MrK.
DENISA SKLENÁŘOVÁ IX. A KNIHA VE FILMU Mgr. Pavlína Rosická, Mgr. Markéta Nováková FORREST GUMP: NA PLÁTNĚ A MEZI ŘÁDKY MrK.
ALEŠ TRAN VAN DUE IX. A SLOVENSKO - SOUSEDÉ ODVEDLE Mgr. Eva Hilčerová, Karolína Čiháková MARTIN ŠKRTĚL A JEHO CESTA ZA SVĚTOVÝM FOTBALEM čestné uznání
BRIGITA TURECKÁ IX. B SLOVENSKO - SOUSEDÉ ODVEDLE Mgr. Eva Hilčerová, Karolína Čiháková VODNÍ PŘEHRADY A JEZERA NA SLOVENSKU čestné uznání
MATĚJ VANĚK IX. B STOPAŘŮV PRŮVODCE ANEB JAK NEUVÁZNOUT PhDr. Petra Wernischová, Bc. Jana Rubešová MORAVA MrK.
NIKOLAS VICARI IX. A STOPAŘŮV PRŮVODCE ANEB JAK NEUVÁZNOUT PhDr. Petra Wernischová, Bc. Jana Rubešová BLÍZKÝ VÝCHOD MrK.
SIMONA ZELENKOVÁ IX. A PROFÍCI Mgr. Věra Nedvědová, Mgr. Martina Macháčková JIŘÍ TRNKA MrK.
TOMÁŠ ŽOGLIK IX. A BOŘIČI MÝTŮ Mgr. Martin Suchánek, Jakub Zvěřina ŘECKÁ MYTOLOGIE obhájil