Starý školní web

Datum 4.7.2019
Starý školní web

V těchto dnech provádíme převedení starého webu do nových stránek. Budeme Vám vděčni za Vaše připomínky ke struktuře nového webu i k jeho náplni. Děkujeme Vám. Pokud nenajdete informace na nových stránkách - proklikněte se na staré stránky.

Náš původní - starý web vytvořil pan Petr Pščolka v březnu 2007 a do listopadu 2010 počítadlo zaregistrovalo 142.000 jedinečných přístupů na stránky. Z původních několika desítek přístupů denně jsme v posledním roce měli denně i přes 250 návštěv. Pokud nenajdete informace na nových stránkách - proklikněte se na staré stránky - klikněte ZDE

Budeme Vám vděčni za Vaše připomínky ke struktuře i k obsahu nového webu, který podle grafického návrhu Petra Pščolky programuje Dan Duran /www.pilotmedia.cz/.
Děkujeme Vám.