Školní zpravodaj - leden 2012 - BILANCUJEME

Datum 4.7.2019
Školní zpravodaj - leden 2012 - BILANCUJEME

Půl roku školní práce je za námi!
V šestém lednovém Školním zpravodaji najdete:
- JAK DOPADLY VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY?
- TŘÍDNICKÉ HODINY, TAK TROCHU Z JINÉHO ÚHLU POHLEDU
- BILANCUJEME NA KONCI I. POLOLETÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2011/2012
- CHYSTÁME SE NA PRÁZDNINY – PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY V KUNRATICÍCH

Podle zájmu bychom měli otevřít šest prvních tříd, místo máme pouze na tři!

K zápisům do prvních tříd pro školní rok 2012/2013 se dostavilo 163 budoucích prvňáčků (to je o 47 více než v minulém roce!). Do prvních tříd jsme k 27. lednu 2012 potvrdili přijetí 86 žákům. 60 budoucím prvňáčkům jsme zaslali zamítavé rozhodnutí. Zákonným zástupcům osmi žáků byl potvrzen odklad školní docházky. U devíti žáků ještě probíhá správní řízení.

Bilancujeme na konci I. pololetí školního roku 2011/2012

Ve škole máme 525 žáků. Z tohoto počtu 3 žáci jsou mimo ČR:
-    na I. stupni bylo hodnoceno k pololetí 348 žáků – z tohoto počtu prospělo s vyznamenáním 327 (94%)
-    na II. stupni bylo hodnoceno k pololetí 174 žáků – z tohoto počtu prospělo s vyznamenáním 67 (39%), 5 žáků má odloženou klasifikaci a 4 žáci byli hodnoceni nedostatečně.

Výchovná opatření:
BALHOPŘEJEME - Ředitel školy na návrh Pedagogické rady schválil v tomto pololetí 125 pochval ředitele školy. Třídní učitelé navrhly 97 pochval třídního učitele.
NERADUJEME SE - Pedagogická rada ohodnotila chování u jednoho žáka uspokojivě, řediteli školy navrhla u 11 žáků ohodnotit jejich chování důtkou ředitele školy. Třídní učitelé udělili důtku třídního učitele 27 žákům a 53 žákům navrhli napomenutí třídního učitele.

Více si přečtete uvnitř vydání - klikněte ZDE