Provoz školního poradenského pracoviště v době uzavření školy

Publikoval Kateřina Fořtová, Vít Beran
Datum 28.3.2020

Vážení rodiče, milí žáci.

Zdravíme Vás za tým Školního poradenského pracoviště ZŠ Kunratice a děkujeme Vám za Vaši dosavadní spolupráci ve škole.

Uvědomujeme si, že současná situace je náročná nejen pro děti, které výuku v běžném režimu zvládaly bez obtíží, ale i pro Vás rodiče, kteří jste se přes noc stali „domácími průvodci vzděláváním“ svých dětí. Proto bychom Vám rádi nabídli svou podporu.

V současné chvíli pracujeme na úpravách školního webu ŠPP (Školního poradenského pracoviště), kam budeme průběžně vkládat informace, které by pro Vás a Vaše děti mohly být užitečné v období „distančního“ vzdělávání. Aktuálně vytváříme systém podpory pro všechny žáky naší školy, zvláště se zaměřujeme na žáky se speciálními vzdělávacími potřebami a žáky s odlišným mateřským jazykem.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nejistoty, obavy v souvislosti s probíhajícím systémem vzdělávaní nebo potřebu probrat, jak se Vašim dětem aktuálně daří, jak současnou situaci zvládají a jak s nimi o tom, co se aktuálně děje mluvit, neváhejte se na nás obrátit.

Pracovníci Školního poradenského pracoviště PhDr. Kateřina Fořtová (školní/poradenský psycholog), Mgr. Simona Křižáková (školní speciální pedagog), Mgr. Olga Drbalová (školní speciální pedagog) Vám budou k dispozici od 1.4. 2020 v tomto režimu:

K individuálním osobním konzultacím budeme k dispozici každou středu od 1.4. 2020 ve škole (kancelář psychologa) v čase od 9,00 do 14 hodin. Po telefonickém objednání lze domluvit jiný čas a den.

Na mailu Vám bude k dispozici Mgr. Simona Křižáková a PhDr. Kateřina Fořtová od pondělí do pátku.

Na mobilu nás zastihnete v následujícím režimu:

Mgr. Simona Křižáková PO – PÁ od 10-11 hod. a od 14-16 hod.
Mgr. Olga Drbalová PO-PÁ od 8 -10 hod.
PhDr. Kateřina Fořtová PO-PÁ od 10- 18 hod. (v případě krizové intervence i o víkendech)

Kontakty:

PhDr. Kateřina Fořtová – psycholog