Hrajeme si na školu - Překvapení, akce pro budoucí prvňáčky spojená s třídní schůzkou jejich rodičů

HRAJEME SI NA ŠKOLU

Vzhledem k současné epidemiologické situaci jsou termíny orientační. Sledujte naše webové stránky, kde budeme konkrétní termíny akce Hrajeme si na školu potvrzovat. Budoucí prvňáčci, chcete si zahrát na školu? Přijďte na setkání v naší ZŠ Kunratice, kde se potkáte se svými budoucími spolužáky, ale i našimi paní učitelkami a vyzkoušíte si, jaké to je UČIT SE. Na tento program se nemusíte přihlašovat. Děti, přijďte rovnou do školy.

Jak setkání probíhají budoucích prvňáčků probíhají?

Kdy a kde? Jedenkrát v měsíci od 15:00 do 16:00 hodin v prostorách prvních tříd v ZŠ Kunratice. Sraz vždy na recepci školy, kde si děti převezmou naše paní učitelky a páni učitelé. Nezapomeňte na přezůvky a pití.

Formou her, písniček a říkadel se zaměříme na:

* Rozvoj matematických představ
* Cvičení s gymnastickými míči
* Jazyková a sluchová příprava
* Příprava na psaní
* Rozvoj fantazie a představivosti

9. únor 2022 termín zrušen
2. březen 2022–středa - HRAJEME SI S MATEMATIKOU
6. duben 2022–středa - RADUJEME SE Z POHYBU
- s sebou sportovní oblečení a přezutí do tělocvičny
4. květen 2022–středa - ČTEME S NEČTENÁŘI
18. květen 2022–středa
 - HRAJEME SI S ANGLIČTINOU
8. červen 2022–středa - PŘEKVAPENÍ od 17:00 hodin + PRVNÍ TŘÍDNÍ SCHŮZKA
V průběhu schůzky budou mít děti svůj program a na jeho závěr se Vám s ním představí. Začátek tohoto posledního setkání je společný se schůzkou rodičů.