Jarní lyžařský tábor ve Slovinsku

Publikoval Vít Beran
Datum 29.3.2014
Jarní lyžařský tábor ve Slovinsku

Rodiče a "účastníci zájezdu", i když nám počasí letos tolik nepřálo, tak bylo fajn! Nahlédněte do naší fotogalerie

Déšť prvního dne vystřídalo sluníčko a v úterý jsme si skvěle zalyžovali. Středa byla opět deštivá. Dopoledne jsme hráli množství her v tělocvičně, po obědě jsme objevili Kranjskou Goru a před večeří nás čekalo príma vykoupání v bazénu. Po večeři jsme odpočinkový den uzavřeli filmem. Celodenní lyžování v pošmourném dni bylo príma a večerní bojovka, kterou připravovali starší mladším taky. Páteční lyžování bylo skvělé. Večerní rekapitulace také. Slavo byl režisér dospělých a každé lyžařské družstvo dětí předvedlo své nej+++ zážitky. Sobota nás přivítala deštěm se sněhem. Kolem poledne po skicrosovém závodu jsme byli „nažmach“. Po obědě jsme zabalili, naložili a kolem půl páté jsme se vydali domů. Týden byl fajn. A za rok ... opět na horách. SKOL

 

Schůzka účastníků před odjezdem se koná 11.2.2014 od 17:00 hodin v historické budově ZŠ Kunratice.  JE TO NEUVĚŘITELNÉ jede nás 55 i s řidičem a majitelem CK Hroch Pavlem Brichtou. Co budeme kontrolovat, upřesňovat a doplňovat?  podepisovat přihlášky - všichni děti i dospělí (originální podpis zákonného zástupce či přihlášeného dospělého) - fotit doklady - pasy nebo OP, doklady o připojištění, kartičky z pojišťoven (s sebou musí být originály, ale pokud by se něco ztratilo, ať máme kopie) - podepisovat Prohlášení ... a Souhlasy doplácet - platbu - pokud, někdo chce hotovostně - kontrolovat došlé platby doplácet rozdíl v kurzovém posunu (kalkulace ceny byla při ceně eura 25,50 Kč - v současnosti nejvýhodnější je cca 27,60 Kč - tedy doplatek - děti - 500,- Kč, dospělí 550,- Kč, nešestiletí 300,- Kč, nelyžujicí dospělá 350,- Kč (účastníkům bez skipasu budeme současně vracet za skipas - pokud již neplatili rovnou méně) a zejména si říci vše o odjezdu, pobytu a příjezdu ;-). Přijďte všichni. Pokud vše vyřídíme v úterý, budeme to mít snazší v neděli ráno!!! ;-) SKOL Vítek 
 
V termínu jarních prázdnin od 16. do 23. února 2014 jedeme po roce opět do Krajnske Gory. Věříme, že tak jako každý rok, nás pojede plný autobus. Zveme děti, mládež, ale třeba i celé rodiny. Vždy s námi jede i některá babička či dědeček. Tedy Jarní tábor je pro všechny. Čeká nás 6 dní lyžování a snowboardování, zájemci si mohou vzít i běžky a občas půjdeme i pěšky. Minulý rok byla skvělá lyžovačka - perfektní sjezdovky a další padesátka účastníků byla spokojená. Pojeďte s námi do Slovinska i tento rok!

Kam pojedeme o JARNÍCH PRÁZDNINÁCH? Přece na Jarní lyžařský tábor - Slovinsko – Kranjska Gora

Termín: 16. až 23. únor 2014
Vedoucí tábora: Vít Beran, Tereza Hrušková, Martin Suchánek, Lenka Beranová, Jindřich Monček a delegát CK HROCH. Spoluorganizátoři: VTOK a O.S. PATRON.

Ubytování: Hotel Rute*** - Gozd Martuljek

ČÍSLO AKCE – SPECIFICKÝ SYMBOL: 201407

Podrobné informace v přihlášce. Co obsahuje program pro aktivní zájemce od 6 do 80 let ;-):

Děti bez rodičů – klasický táborový program.

Dospělí – pokud budou chtít, mohou se účastnit jak výcviku, tak ostatního táborového programu.

Děti s rodiči – rodiče mohou dát děti do výcviku a mohou se účastnit i programu.

CENA:  Děti a mládež do dovršení 18-ti let – 9200,- Kč Dospělí – 10200,- Kč. Přihláška a záloha 1500,- Kč – do 20.12.2013; doplatek - do 31.1.2014.

Cena obsahuje: Ubytování s plnou penzí, Skipass, doprava do místa a zpět, transfery na lanovky, instruktor CK HROCH, instruktoři, pitný režim, doplňkový program, uspořádání závodů, přednáška HS, pojištění CK proti úpadku. Cena je platná při kurzu Eura vůči České koruně - 1 €/ 25,50 Kč.
Vyplnění přihlášky se považuje za závazné přihlášení na akci.
Úhrada hotovostně na pokladnu školy nebo bezhotovostně přes účet školy – každému účastníkovi vystavíme příkaz k úhradě po odevzdání závazné přihlášky. (č.ú. 2016970051 / 6000 – PPF banka, variabilní symbol: variabilní symbol žáka - najdete v Žákovské knížce nebo rodné číslo bez lomítka, specifický symbol: 201407, zpráva pro příjemce: příjmení a jméno účastníka).

Odjezd: 16. 2. 2014 v 8:00 hodin od ZŠ Kunratice v Praze.
Příjezd: 23.2. 2014 brzy ráno – včas upřesníme příjezd – odjíždíme po večeři cca kolem 19:30 hodin
CO BUDEME DĚLAT: Lyžovat a snowboardovat, koulovat se a jinak sněhovat, poznávat bezpečí i nebezpečí hor, mazat lyže, hrát hry, závodit a muzicírovat, uspořádáme závody a čeká nás i přednáška HS .
Informace u vedoucích jarního tábora nebo přímo u hlavního vedoucího tábora Víta Berana - vit.beran@zskunratice.cz, 724370813.
Schůzka účastníků před odjezdem se koná 11.2.2014 od 17:00 hodin v historické budově ZŠ Kunratice.

Máte se nač těšit. SKOL