Nepřehlédněte

Seznamy prvňáčků a šesťáků

Publikoval Vít Beran, Radek Ivanov
Datum 22.8.2019
Seznamy prvňáčků a šesťáků

Vítame všechny po jistě príma prázdninách. Aktuálně zařazujeme informace o organizaci prvního školního dne a konečné rozdělení prvňáčků a šesťáků.

ORGANIZACE PRVNÍHO ŠKOLNÍHO DNE - pondělí 2. 9. 2019

  • 7:40 hodin - otevření školy;
  • 7:55 hodin - všichni žáci druhých až devátých tříd v kmenových třídách;
  • 8:00 hodin - zahájení školního dne oro žáky druhých až devátých tříd. Žáci druhých až devátých tříd mají pouze jednu vyučovací hodinu.

ŠKOLNÍ JÍDELNA

  • Výdej obědů první školní týden - v úterý 2. 9. 2019 od 10.00 do 12.00 hodin a v další dny 3. až 5. 9. 2015 vždy od 11.00 do 13.00 hodin nebo dle programu tříd.

ŠKOLNÍ DRUŽINA a ŠKOLNÍ KLUB

  • provoz je zajištěn od prvního školního dne.

PRVŇÁČCI

  • od 8:15 hodin - záhájení školního roku a školní docházky na základní škole pro prvňáčky - zahájení proběhne ve sportovní hale školy. Prosíme rodiče přicházejte do školy až po 8:00 hodině.
  • od cca 10:00 hodin - první třídní schůzka rodičů prvňáčků. Děti, pokud bude potřeba, budou ve školní družině. 

Seznam prvňáčků - za správnost seznamu odpovídá MgA. Bc. Olga Králová

I.A - Kopecká Jana

I.B - Vášátová Karin

I.C - Dudová Zdeňka

 
Registrační č.
dívky, chlapci
 
Registrační č.
dívky, chlapci
 
Registrační č.
dívky, chlapci
1

19006

CH 1

19001

D 1

19002

D
2

19023

CH 2

19003

D 2

19004

CH
3

19027

D 3

19005

CH 3

19008

D
4

19028

D 4

19011

D 4

19010

D
5

19029

CH 5

19015

CH 5

19012

CH
6

19030

D 6

19017

CH 6

19013

CH
7

19035

D 7

19018

D 7

19014

CH
8

19037

CH 8

19020

CH 8

19016

CH
9

19045

CH 9

19024

D 9

19019

D
10

19047

D 10

19025

CH 10

19021

D
11

19048

D 11

19026

CH 11

19022

D
12

19049

D 12

19031

D 12

19032

CH
13

19056

CH 13

19033

D 13

19043

D
14

19060

CH 14

19034

CH 14

19044

D
15

19061

D 15

19036

D 15

19052

D
16

19064

D 16

19038

CH 16

19053

D
17

19068

D 17

19040

D 17

19065

CH
18

19070

CH 18

19042

CH 18

19069

CH
19

19071

D 19

19046

D 19

19073

CH
20

19074

CH 20

19051

D 20

19075

CH
21

19077

D 21

19055

CH 21

19076

CH
22

19080

CH 22

19058

D 22

19078

D
23

19086

D 23

19062

D 23

19082

CH
24

19087

CH 24

19079

CH 24

19085

CH
25

19089

CH 25

19081

CH 25

19092

D
26

19091

D 26

19083

CH 26

19093

CH
27

19095

CH 27

19088

CH 27

19094

D
28

19097

D 28

19098

CH 28

19096

D
29

19100

D 29

19112

CH 29

19107

CH
30

19111

CH 30

19114

CH 30

19108

D

 Seznam šesťáků - za správnost seznamu odpovídá Mgr. Bc. Jitka Kopáčová

 

VI.A

VI.B

VI.C

 

Iveta Jeřábková
Veronika Valínová

Eva Hilčerová
Tereza Doudová

Ivana Pařízková
Linda Tagwerkerová

1 Eliška Bauerová Enisa May Atatreh Mikuláš Adámek
2 Martin Belov Agáta Bajačeková Marie Balatková
3 Diana Blatská Adam Bárta Jan Cimburek
4 Jakub Bureš  Anežka Bartalošová Jakub Drahokoupil
5 Adélka Burešová Štěpán Bártl Anna Gospičová
6 Kristýna Burešová Marco Blín Kristýna Grulichová
7 Lucie Doleželová Federico Milan Falc Thu (Natálka) Huong Nguyen
8 Simon Dušek Matúš Fiam Lucie Klofáčová
9 Petr Dvořák Natálie Fišerová Adam Knebl
10 Kristýna Golde Jiří Flegr Kristián Kukaj
11 Amélie Hendrichová Matyáš Genzer Pavlína Kuriščáková
12 Ondřej Holeček Johana Jirátová Barbora Ludvíková
13 Adéla Hradecká Filip Kadlec David Lugonja
14 Matyáš Hrášek Michal Kindl Bohdan Lžičař
15 Vojtěch Kaas Eliška Kneblová Anna Maděrová
16 Filip Kokeš Karolína Koucká Zuzana Malcová
17 Natali Krausová Vu Mai Khoa Jocelyn Melínová
18 Martin Krejčiřík Daniela Mandíková Barbora Mohylová
19 Kateřina Kuriščáková Tomáš Marek Matyáš Moraru
20 Jan Němec Marie Matulová Michaela Netrvalová
21 Stanislav Němec  Nela Mikulecká Andrea Neumannová
22 Ba Thanh (Tonda) Nguyen Adéla Nová Matěj Pašek
23 Markéta Pečenková Kateřina Počová Roland Pavel Potluka
24 Veronika Pilařová Sofie Beáta Podoláková Eliška Salačová
25 Barbora Preissová Prokop Přibyl Matěj Severa
26 Natali Reichová Richard Raulím Petr Sosna
27 Jakub Šabla Jakub Ron Klára Šindelářová
28 Valentýna Šantorová Jaroslav Růžička Edita Špráchalová
29 Jan Troníček Filip Svocák Ladislav Ujobágy
30 Barbora Valentová Denisa Valoušková Tereza Vaňková
31 Viktor Valoušek David Vávra Matěj Viklický
32 Kateřina Vaňková Vendula Vobořilová  
33 Beata Jana Veselková Václav Wysoglad