PŘIJMEME NOVÉ KOLEGY

Publikoval Vít Beran
Datum 26.11.2022
PŘIJMEME NOVÉ KOLEGY

VOLNÁ MÍSTA v ZŠ KUNRATICE – s nástupem od dubna přijmeme UČITELE/LKU vyučující NĚMECKÝ JAZYK a pro dlouhodobou spolupráci pro nový školní rok přijmeme UČITELE/LKU s předmětovými kombinacemi MATEMATIKA, FYZIKA případně INFORMATIKA.
Do Školní jídelny hledáme VYUČENOU KUCHAŘKU.

Pozice učitel | Pozice asistent | Pozice vychovatel | Pozice knihovník | Pozice kancelář školy a správa majetku | Pozice kuchařka, pomocná síla | Pozice údržba a úklid školního areálu | 

VOLNÁ MÍSTA v ZŠ KUNRATICE

Ředitel ZŠ Kunratice, Praha – Fakultní školy Univerzity Karlovy a pilotní školy projektu "Pomáháme školám k úspěchu" a spolupracující školy s programy Učitel naživo a Ředitel naživo:

  • Od dubna přijmeme UČITELE/LKU vyučující NĚMECKÝ JAZYK.
  • Pro dlouhodobou spolupráci přijmeme na plný nebo částečný úvazek kvalifikovaného/nou učitele/lku s předmětovými kombinacemi MATEMATIKA, FYZIKA případně INFORMATIKA.
  • Pro zájemce s aprobací I. stupeň nabízíme od nového školního roku učitele pro párovou výuku. Tato pozice je vhodná pro studenty čtvrtého nebo pátého ročníku Katedry primární pedagogiky Pedagogické fakulty a studenty na dálkovém studiu I. stupně. Potřebná znalost Hejného matematiky a zaměření na čtenářství a pisatelství vítáno.
  • Hledáme VYCHOVATELE/KU do školního klubu (5. až 9. ročník).
  • Do Školní jídelny hledáme VYUČENOU KUCHAŘKU.
  • Místa se uvolňují z důvodu stěhování, rozšíření podpory žákům a generační obměny.  
  • Prosím, zašlete nám svůj pracovní životopis s fotografií. 
  • Budeme rádi, když si uděláte čas a při konzultaci pracovní pozice navštívíte výuku, promluvíte si s kolegy.
  • Hledáme týmového člověka, motivovaného kolegu/yni, kterého/kterou práce ve škole baví. Těšíme se na spolupráci a Vámi.
Informace poskytnou: asistentka vedení školy Ing. Gabriela Nováková - gabriela.novakova@zskunratice.cz; telefon: 261 097 207, mobil: 607 296 691 nebo ředitel školy Mgr. Ing. Vít Beran – mobil: 724 370 813, e-mail: vit.beran@zskunratice.cz. 
U pozic do školní jídelny kontaktujte, prosím, paní vedoucí školní jídelny Hanu Fehérovou - mobil: 724 369 890, e-mail: hana.feherova@zskunratice.cz a informace o pozicích na provozním úseku školy Vám podá vedoucí provozního úseku školy a hospodářka školy paní Renata Lukešová – mobil: 723 471 727, e-mail: renata.lukesova@zskunratice.cz.