PŘIJMEME NOVÉ KOLEGY

Publikoval Vít Beran
Datum 26.11.2022
PŘIJMEME NOVÉ KOLEGY

VOLNÁ MÍSTA v ZŠ KUNRATICE – s nástupem od srpna 2024 přijmeme UČITELKU/LE s aprobací FYZIKA na částečný i plný úvazek a ASISTENTKU/A PEDAGOGA k integrovanému žákovi. Do školní jídelny přijmeme VYUČENOU KUCHAŘKU a POMOCNOU SÍLU. PŘIJĎTE MEZI NÁS.

Pozice učitel | Pozice asistent | Pozice vychovatel | Pozice knihovník | Pozice kancelář školy a správa majetku | Pozice kuchařka, pomocná síla | Pozice údržba a úklid školního areálu | 

VOLNÁ MÍSTA v ZŠ KUNRATICE s nástupem od srpna 2024

Ředitel ZŠ Kunratice, Praha – Fakultní školy Univerzity Karlovy a pilotní školy projektu "Pomáháme školám k úspěchu" a spolupracující školy s programy Učitel naživo a Ředitel naživo:

  • Hledáme UČITELKU/LE s aprobací FYZIKA na částečný i plný úvazek. Hledáme kvalifikovanou/ného kolegyni/u s ukončeným VŠ studiem nebo studujícím na VŠ pedagogického směru. Umíme nabídnout úvazek od 4 vyučovacích hodin, ale i plný úvazek s vhodnou kombinací aprobací.
  • Hledáme ASISTENTKU/A PEDAGOGA k integrovanému žákovi - 6. třída - podmínka: pedagogické vzdělání nikoliv pouze kurz asitenta pedagoga.
  • Do Školní jídelny hledáme VYUČENOU KUCHAŘKU a POMOCNOU SÍLU. Více informací ZDE
  • Prosím, zašlete nám svůj pracovní životopis s fotografií. 
  • Budeme rádi, když si uděláte čas a při konzultaci pracovní pozice navštívíte výuku, promluvíte si s kolegy.
  • Hledáme týmového člověka, motivovaného kolegu/yni, kterého/kterou práce ve škole baví. Těšíme se na spolupráci a Vámi.
Informace poskytnou: asistentka vedení školy Ing. Gabriela Nováková - gabriela.novakova@zskunratice.cz; telefon: 261 097 207, mobil: 607 296 691 nebo ředitel školy Mgr. Ing. Vít Beran – mobil: 724 370 813, e-mail: vit.beran@zskunratice.cz. 
U pozic do školní jídelny kontaktujte, prosím, paní vedoucí školní jídelny Hanu Fehérovou - mobil: 724 369 890, e-mail: hana.feherova@zskunratice.cz a informace o pozicích na provozním úseku školy Vám podá vedoucí provozního úseku školy a hospodářka školy paní Renata Lukešová – mobil: 723 471 727, e-mail: renata.lukesova@zskunratice.cz.