Práce válečného zpravodaje - záznam debaty s novináři

Datum 20.5.2022
Práce válečného zpravodaje - záznam debaty s novináři

Vzdělávací program Člověka v tísni Jeden svět na školách každoročně pořádá Týdny mediálního vzdělávání - vzdělávací kampaň, která v letošním roce připomíná důležitost pěstování mediální gramotnosti.

V rámci kampaně se u nás ve škole v pátek 20. května koná debata s novináři zaměřena na velmi aktuální téma Práce válečného zpravodaje.

Do Kunratic dorazí Ivana Svobodová, reportérka z časopisu Respekt, Ľubomír Smatana, reportér z Českého rozhlasu a Jakub Plíhal, fotograf z webu Aktuálně.cz. Debatu moderuje Nora Fridrichová z České televize.

Do publika usednou naši žáci 7. - 9. ročníku, kteří o debatu projevili zájem. Debata je streamovaná online do dalších škol v Česku na webu JSNS od 10 do 11 hodin.

Můžete si ji pustit i ze záznamu na webu Týdnů mediálního vzdělávání. Přejeme příjemné sledování!