Lyžařský výcvikový zájezd 5. tříd

Datum 7.2.2023
Lyžařský výcvikový zájezd 5. tříd

12. - 17. 2. 2023

Fotogalerie zde

17.2.2022

V 15:04 jsme vyjeli. Předpokládaný příjezd 17:30 - 18:00.

 

16. 2. 2022

Předposlední den se vydařil na jedničku, sluníčko nám svítilo celý den. Všichni udělali veliký pokrok jak na sjezdovkách, tak na běžkách. Tým začátečníků si dneska troufnul na celou červenou sjezdovku a zvládl to naprosto parádně a rovnou čtyřikrát! Zítra si to zopakujeme. Čeká nás poslední hektický den a poslední lyžovačka. Ani na snowborďáky nezapomeneme, takže prkna se už žhaví v lyžárně.

Plánovaný odjezd je v 15:00 a cestou autobusem upřesníme dojezd, proto prosíme, abyste sledovali stránky, kdy Vám je přivezeme do Prahy.

 

15. 2. 2022

Dnešní dopoledne jsme věnovali ještě tréninku na svahu, nebo ve stopě. Konečně se nám ukázalo pořádné modro a viděli jsme krkonošská panoramata. Odpoledne jsme pojali odpočinkově, běžkaři vyrazili na kratší okruh a zbytek si užil hry u chaty. Stavěli jsme pořádné svěhové věže a nechyběla samozřejmě ani koulovačka. 

 

14. 2. 2022

Druhý lyžovací den je už taky za námi. Dnes jsme už konečně chvilkami viděli i sluníčko, takže to bylo hned o kousek veselejší. Na běžky vyrazila druhá skupina, která ujela přes 11 kilometrů. Skupina začátečníků už dnes taky vyrazila na svah a jejich pokroky dělají radost jak nám instruktorům, tak hlavně dětem. Zítra je před námi malinko odpočinkovější den, protože únava je znát.

 

13. 2. 2022

První celý den je za námi. Po snídani už jsme vyrazili na sjezdovky nebo do stopy. Prvních deset odvážlivců nazulo běžky a proráželi statečně mlhu. Zbytek pořádně makal na sjezdovce, aby si taky zasloužil večerní buchtičky s krémem.

12. 2. 2022

Dojeli jsme v pořádku, po vybalení jsme obuli lyže a rozřadili se do družstev.

 

LVZ 5. tříd Krkonoše

Sraz: neděle 12.2. 2023 v 9:00 hodin před školou – budeme vybírat dokumenty a peníze na skipasy Odjezd autobusu: z ulice Za parkem (prosíme nechte volné místo pro autobus).
Návrat: pátek 17.2. 2023 – odjezd z Krkonoš po lyžování cca v 15:00 hodin.

Podrobnosti v přílohách pod článkem: