Závěrečná konference k projektu OPPA

Datum 3.7.2015
Závěrečná konference k projektu OPPA

Závěrečná konference – den otevřených dveří a workshopy k projektu OPPA „Nastavení funkčního modelu integrace dětí se speciálními vzdělávacími potřebami" se uskuteční 3. 2. 2015 od 9:00 do 13:00 hodin v aule Základní školy v Kunraticích, Předškolní 420/5, Praha 4, 14800. Na konferenci je nutné se  registrovat prostřednictvím přihlašovacího formuláře na webu ZŠ Kunratice.

Přihlásit se můžete ZDE

Stránky projektu OPPA - Aktuality - O projektu - Dokumenty - Školní psycholožka PhDr. Kateřina Fořtová - Tým školního poradenského pracoviště na ZŠ Kunratice Závěrečná konference - Uzavření projektu OPPA

V rámci konference budou představeny výstupy z klíčových aktivit projektu (metodický manuál pro pedagogy „Jak pracovat s dětmi se SVP“, implementace aktivit školního poradenského pracoviště do praxe, metodická podpora asistentů a pedagogů při práci se žáky se SVP, činnost studijního centra školy pro žáky se SVP)

Účastníci budou mít možnost zapojit se do jednotlivých sekcí (koncepce školního poradenského pracoviště, formy a možnosti spolupráce pedagog – asistent, činnost a aktivity studijního centra školy). Na závěr konference proběhne diskuze, vzájemná výměna zkušeností a zhodnocení účinnosti jednotlivých forem podpory pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami

Program:
8:30 - 9:00 hodin registrace účastníků
9:00 hodin  zahájení konference – představení výstupů z podpořených aktivit projektu OPPA
9:30 - 10:30 hodin představení koncepce školního poradenského pracoviště, studijního centra školy, forem spolupráce pedagog – asistent
10:30 - 11:00 hodin Coffe break
11:00 - 12:00 hodin Workshopy formou „kulatých stolů“ po jednotlivých sekcích: ŠPP, SCŠ, pedagogičtí asistenti
12:00 - 13:00 hodin závěrečná diskuze, vzájemná výměna zkušeností, zhodnocení přínosu projektu

Účast na konferenci je bezplatná, účastníci obdrží metodiku pro pedagogy „Jak pracovat s dětmi se SVP“.

Registrace: od pondělí 19.1. do 30.1. 2015, respektive do obsazení a to výhradně prostřednictvím přihlašovacího formuláře na webu ZŠ Kunratice.
Organizační informace: Mgr. Tereza Hrušková, kontakt mail: tereza.hruskova@zskunratice.cz, tel.: 261097211, 261097221, 261097223.

Psycholožka školy
PhDr. Kateřina Fořtová, v.r.

Přihlásit se můžete ZDE

Ředitel školy
Ing. Bc. Vít Beran, v.r.

Tento projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu a rozpočtu hl. města Prahy v rámci Operačního programu Praha Adaptabilita. Praha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti