1. divadelní představení 9.A

Publikoval Olga Králová
Datum 4.10.2023
1. divadelní představení 9.A

NEBESA / M. Randár, P. Horníček, V. Kuneš

Čtvrtek 2.11.2023 od 19:00 hodin

Divadlo BRAVO! Branická 411/63, Praha 4

Akrobatický muzikál. Strážní andělé mají náročnou práci. Každý den dostávají na starost jednoho smrtelníka, kterého drobnými či většími zásahy chrání před tím, aby si ublížil. Kdo smrtelníky andělům přiděluje, to ví jen Bůh. Jednomu z andělů jsou rigidní nebeská pravidla příliš těsná. Pekelně ho štve systém, který mu nedovoluje lidem skutečně pomoct, ale jen hasit jejich banální problémy. Poté, co se do jednoho „obyčejného člověka“ zamiluje, je připraven klidně i rozpoutat v nebi revoluci...

Účinkují: Simona MachovičováJindřich PanskýJiří Korn / Petr JeništaJosefina Horníčková / Michaela Jonczy / Tereza PomajslováAdam RamešMichal TomanMichaela Kadlčíková / Francesca AmanteIvona SzantováMartina Illichová...

Režie: Petr Horníček

Délka představení: 1:30 hod. včetně přestávky