VOLNÁ MÍSTA v ZŠ KUNRATICE

Publikoval Vít Beran
Datum 1.8.2020
VOLNÁ MÍSTA v ZŠ KUNRATICE

Od srpna 2019 přijmeme VYCHOVATELE/KU do školní družiny. S nástupem v nejbližším možném termínu přijmeme do školní jídelny přijmeme KUCHAŘKU nebo POMOCNOU SÍLU. Pro učitele nabízíme ubytování ve školní ubytovně.

Pozice učitel | Pozice asistent | Pozice vychovatel | Pozice knihovník | Pozice kancelář školy a správa majetku | Pozice kuchařka, pomocná síla  | Pozice údržba a úklid školního areálu  | 

VOLNÁ MÍSTA v ZŠ KUNRATICE

Ředitel ZŠ Kunratice, Praha - Fakultní škola a pilotní škola projektu "Pomáháme školám k úspěchu" s nástupem od srpna 2020 přijmeme ...

Nabízené pozice jsou na možné jak na částečný, tek plný úvazek. Přijďte mezi nás. Nabízíme i ubytování ve školní ubytovně.

Tím, že jsme v zapojeni v projektu "Pomáháme školám k úspěchu", který je zaměřen na rozvoj čtenářské a pisatelské gramotnosti, individualizaci výuky a na rozvoj učitelských dovedností a kompetencí, uvítáme nového kolegu/yni, který/á bude týmu pedagogů ve škole nápomocen/a. Hledáme člověka, který myslí a pracuje na svém pedagogickém rozvoji, je využívá metody a formy Kritického myšlení a rozvíjí se žáky. Hledáme člověka do týmu, který bude zvládat učit i párově s jiným kolegou/kolegyní v jedné třídě, tedy bude Společně s kolegy učení plánovat, Společně vést výuky a zejména Společně vyhodnocovat dopady učení na žáky. Hledáme kolegu, kterého učení baví a kterého díky jeho osobní a odborné zdatnosti budou vyhledávat i děti. Pokud se na spolupráci domluvíme, budeme umět Vás ve vašem pedagogickém rozvoji podpořit. Pro učitele nabízíme ubytování ve školní ubytovně.

Prosím, zašlete nám svůj pracovní životopis s fotografií. 

Informace poskytnou: asistentka vedení školy Ing. Gabriela Nováková - gabriela.novakova@zskunratice.cz; telefon: 261 097 207, mobil: 607 296 691 nebo ředitel školy Mgr. Ing. Vít Beran - mobil: 724 370 813, e-mail: vit.beran@zskunratice.cz. U pozic do školní jídelny kontaktujte, prosím, paní vedoucí školní jídelny Marii Polívkovou - mobil: 724 369 890, e-mail: marie.polivkova@zskunratice.cz a informace o pozicích na provozním úseku školy Vám podá vedoucí provozního úseku školy a hospodářka školy paní Renata Lukešová - mobil: 723 471 727, e-mail: renata.lukesova@zskunratice.cz.

Hledáme motivovaného kolegu/yni, kterého/kterou práce ve škole baví. Těšíme se na spolupráci a Vámi.