7. společenský večer - 9. března 2018 - "KUNRatický karnEVAL"

Publikoval Vít Beran
Datum 1.5.2018
7. společenský večer - 9. března 2018 - "KUNRatický karnEVAL"

V pátek 9. března 2018 jsme s úctou a velkým potěšením pozvali na 7. společenský večer ZŠ Kunratice, ve stylu „KUNRatický karnEVAL“ aneb z Ria přes Benátky až do Kunratic všechny ty, kterým chceme poděkovat ... všechny zaměstnance, rodiče našich žáků i všechny přátele a podporovatele školy. Děkujeme Vám. Těšíme se na setkání s Vámi na příštím již osmém společenském večeru. Jaké to bylo na sedmém? Nahlédněte zde: "KUNRatický karnEVAL". Petra Jelínková a Vít Beran

Jedná se již o 7. Společenský večer v dějinách naší školy, který je organizován jako poděkování všem zaměstnancům, rodičům našich žáků i všem přátelům a podporovatelům školy.

Velice si považujeme Vaší přízně, podpory a spolupráce s námi a jako poděkování si Vás dovolujeme pozvat na tento večer do kunratické školy, kde se setkáte se zajímavými hosty a řadou překvapení. Těšit se můžete mimo jiné na kubánskou kapelu Caribe s titulem Salsa kapela roku, zpěvačku Radkou Pavlovčinovou známou nejen z muzikálů, ale i mnohých seriálů a filmů, brazilské tanečnice a tanečníky přímo z Ria, africkou bubenickou show, body/face – painting, brazilské umění – výroba masek spolu s Gilbertem Conti - original de Rio de Janeiro, UV Show, DJ Ernesto a ... možná přijde i kouzelník.
Malá ochutnávka ZDE

Pojďme se přenést do nejkrásnějších tradičních karnevalů světa – do Ria, Benátek a Kunratic a v rytmu samby si vychutnat kouzlo masek, hudby a přátel.

Těšíme se na Vás a jakékoliv masky vítány!

Dětem je mimořádně vstup na tento "školní" večer opět přísně zakázán.

Vstupenky je možné zakoupit na recepci školy či přímo před začátkem akce v místě konání. V případě dotazů se prosím obracejte na: Petru Jelínkovou, e-mail: petra.jelinkova@zskunratice.cz, mobil: +420 725 043 817

Historie společenských večerů:

9.3.2012 - První společenský večer - "PLAVBA NA ZAOCEÁNSKÉ LODI

8.3.2013 - Druhý společenský večer - "JAMES BOND"

7.3.2014 - Třetí společenský večer - "NĚKDO TO RÁD HORKÉ" a video je ZDE

13.3.2015 - Čtvrtý společenský večer - "Rock "n" Cimbál Roll"

11.3.2016 - Pátý společenský večer - "TENKRÁT NA ZÁPADĚ ANEB POSLEDNÍ KOVBOJ“

24.3.2017 - Šestý společenský večer - "OBECNÁ ŠKOLA"

9.3.2018 - Sedmý společenský večer - "KUNRatický karnEVAL"

Děkujeme za pomoc, spolupráci, partnerství:


www.sosdekorace.cz

www.avmedia.cz


Spolek PATRON

www.zatisigroup.cz

Pomáháme školám k úspěchu

www.praha-kunratice.cz