Rodičovská kavárna: PÁROVÁ VÝUKA

Datum 21.5.2014
Rodičovská kavárna: PÁROVÁ VÝUKA

Vážení rodiče prvňáčků a druháčků, srdečně Vás zveme na Rodičovskou kavárnu 12. 12. 2013 od 18.30 hodin ve školní jídelně na téma: Párová výuka v prvních a druhých třídách. Prosíme zájemce o registraci: katerina.cirova@zskunratice.cz.

Párová výuka v prvních a druhých třídách

Již druhým rokem se scházíme v naší rodičovské kavárně, abychom zhodnotili
zapojení dalšího pedagoga do podpory individualizace výuky v prvních a druhých třídách. Zveme
všechny rodiče, kteří mají zájem dozvědět se, jak párová výuka probíhá. Hosty kavárny budou zástupci
vedení školy, paní třídní učitelky a párové učitelky prvních a druhých tříd, zástupci občanskéhosdružení Patron, pedagogická konzultantka a odbornice na pedagogiku, paní Květa Krüger.Občerstvení zajištěno.
Prosíme zájemce o registraci: katerina.cirova@zskunratice.cz.
V případě velkého množství zájemců bude kavárna přesunuta ze školní auly do školní jídelny.
Cílem naše projektu je škola otevřená rodičům a rodiče otevření škole.