Kalendář

Pondělí
12.11.

Po - 12.11.2018

DVPP - Helena Gerlická Komunikační dovednosti AP

07:10 - 19:15

kurz AP1

Zoja Zlonická, Jana Zumrová = Asistenti (sdílení v ZŠ Horka)

07:10 - 19:15

3.AB - plavecký výcvik

07:10 - 10:45

DVPP - akreditace - Karlovy Vary

08:00 - 16:00

Metody aktivního učení - cca 45 osob

Setkání rozvojová skupina - nadstavbový program

08:55 - 11:40

Návštěva divadla Archa "Jak se dělá dokumentární divadlo"

08:55 - 14:25

3. C = Vyučování venku

08:55 - 11:40

pravidelné hodiny výuky venku

DVPP - Helena Gerlická Komunikační dovednosti AP

07:10 - 19:15

kurz AP1

Zoja Zlonická, Jana Zumrová = Asistenti (sdílení v ZŠ Horka)

07:10 - 19:15


3.AB - plavecký výcvik

07:10 - 10:45

08:00 - 16:00 DVPP - akreditace - Karlovy Vary

Metody aktivního učení - cca 45 osob


DVPP - akreditace - Karlovy Vary

08:00 - 16:00

Metody aktivního učení - cca 45 osob

Setkání rozvojová skupina - nadstavbový program

08:55 - 11:40


Návštěva divadla Archa "Jak se dělá dokumentární divadlo"

08:55 - 14:25

08:55 - 11:40 3. C = Vyučování venku

pravidelné hodiny výuky venku

3. C = Vyučování venku

08:55 - 11:40

pravidelné hodiny výuky venku

Úterý
13.11.

Út - 13.11.2018

Zoja Zlonická, Jana Zumrová = Asistenti (sdílení v ZŠ Horka)

07:10 - 19:15

Náslechy studentů Pedf UK Praha primární pedagogika Anna Tomková

08:00 - 11:40

2.VH: 1.C HV Sobolová Šárka, 2.C VV Vokurková Markéta, 3.A DV Králová Olga, 4.A TV Šíp Ondřej 3.VH: 2.B TV Šíp Ondřej, 2.C VV Vokurková Markéta, 3.A HV Čiháková Karolína, 5.C DV Vašátová Karin

Výuka Pedf Uk Teorie a didaktika DV

10:00 - 12:35

EKOPARLAMENT - vyhlášení soutěže "Co dělají školy pro demokracii?" v Senátu ČR

11:50 - 18:25

Akce ŠD - 3.C - Divadelní představení v Domově seniorů

14:00 - 16:30

Školní turnaj - vybíjená - 1. - 3. třídy - družina

14:35 - 15:20


Zoja Zlonická, Jana Zumrová = Asistenti (sdílení v ZŠ Horka)

07:10 - 19:15

08:00 - 11:40 Náslechy studentů Pedf UK Praha primární pedagogika Anna Tomková

2.VH: 1.C HV Sobolová Šárka, 2.C VV Vokurková Markéta, 3.A DV...


Náslechy studentů Pedf UK Praha primární pedagogika Anna Tomková

08:00 - 11:40

2.VH: 1.C HV Sobolová Šárka, 2.C VV Vokurková Markéta, 3.A DV Králová Olga, 4.A TV Šíp Ondřej 3.VH: 2.B TV Šíp Ondřej, 2.C VV Vokurková Markéta, 3.A HV Čiháková Karolína, 5.C DV Vašátová Karin

Výuka Pedf Uk Teorie a didaktika DV

10:00 - 12:35


EKOPARLAMENT - vyhlášení soutěže "Co dělají školy pro demokracii?" v Senátu ČR

11:50 - 18:25


Akce ŠD - 3.C - Divadelní představení v Domově seniorů

14:00 - 16:30

Školní turnaj - vybíjená - 1. - 3. třídy - družina

14:35 - 15:20


Středa
14.11.

St - 14.11.2018

DVPP - P. Wernischová, E. Ištvánková - 3.metodická konference pro učitele NJ

07:10 - 18:25

DVPP - S. Křižáková - Preventivní program HYPO

07:10 - 17:35

3.A - Výuka venku

10:00 - 12:35

pravidelné vyučování venku

NÁJEM - ZKOUŠKA ORCHESTRU

18:44 - 20:30

Dalibor Havlíček - 702970333

DVPP - P. Wernischová, E. Ištvánková - 3.metodická konference pro učitele NJ

07:10 - 18:25


DVPP - S. Křižáková - Preventivní program HYPO

07:10 - 17:35

10:00 - 12:35 3.A - Výuka venku

pravidelné vyučování venku


3.A - Výuka venku

10:00 - 12:35

pravidelné vyučování venku
18:44 - 20:30 NÁJEM - ZKOUŠKA ORCHESTRU

Dalibor Havlíček - 702970333

NÁJEM - ZKOUŠKA ORCHESTRU

18:44 - 20:30

Dalibor Havlíček - 702970333

Čtvrtek
15.11.

Čt - 15.11.2018

MUPy čtenářství Jana Kopecká

07:10 - 19:15

4.A Výběrové zjišťování vzdělávání 2018-2019 ČŠI

08:00 - 09:40

1.-2. vyučovací hodina

DVPP - Odborná konference ŠKOLSTVÍ 2019

08:55 - 15:20

Praxe DV Pedf UK Praha, Irena Holemá

08:55 - 10:45

2.VH 5.C Králová Olga

4.C Výběrové zjišťování vzdělávání 2018-2019 ČŠI

10:00 - 11:40

3. a 4. vyučovací hodina

Pedagogické odpoledne

14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.

MUPy čtenářství Jana Kopecká

07:10 - 19:15


4.A Výběrové zjišťování vzdělávání 2018-2019 ČŠI

08:00 - 09:40

1.-2. vyučovací hodina

DVPP - Odborná konference ŠKOLSTVÍ 2019

08:55 - 15:20


Praxe DV Pedf UK Praha, Irena Holemá

08:55 - 10:45

2.VH 5.C Králová Olga

4.C Výběrové zjišťování vzdělávání 2018-2019 ČŠI

10:00 - 11:40

3. a 4. vyučovací hodina
14:00 - 16:30 Pedagogické odpoledne

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.

Pedagogické odpoledne

14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.

Pátek
16.11.

Pá - 16.11.2018

Ředitele naživo - příprava výcviku ředitelů škol

08:30 - 17:15

4.B Výběrové zjišťování vzdělávání 2018-2019 ČŠI

11:50 - 13:30

5. a 6. vyučovací hodina

NÁJEM - ZKOUŠKA ORCHESTRU

18:44 - 20:30

Dalibor Havlíček - 702970333

Ředitele naživo - příprava výcviku ředitelů škol

08:30 - 17:15


4.B Výběrové zjišťování vzdělávání 2018-2019 ČŠI

11:50 - 13:30

5. a 6. vyučovací hodina
18:44 - 20:30 NÁJEM - ZKOUŠKA ORCHESTRU

Dalibor Havlíček - 702970333

NÁJEM - ZKOUŠKA ORCHESTRU

18:44 - 20:30

Dalibor Havlíček - 702970333

Sobota
17.11.

So - 17.11.2018

Den boje za svobodu a demokracii - státní svátek

07:10 - 19:15

ORCHESTR - nakládka nástrojů

08:00 - 08:30

Dalibor Havlíček - 702970333

Florbal

08:00 - 17:00

Traverza muži B

Basketbal

17:00 - 19:30

BK Kunratice U14, liga

Den boje za svobodu a demokracii - státní svátek

07:10 - 19:15


ORCHESTR - nakládka nástrojů

08:00 - 08:30

Dalibor Havlíček - 702970333
08:00 - 17:00 Florbal

Traverza muži B


Florbal

08:00 - 17:00

Traverza muži B
17:00 - 19:30 Basketbal

BK Kunratice U14, liga

Basketbal

17:00 - 19:30

BK Kunratice U14, liga

Neděle
18.11.

Ne - 18.11.2018

Florbal

08:00 - 15:00

Wizards DDM P-10 mladší žáci

Florbal

18:00 - 20:00

RK STAN (SK ŽIŽKOV)

ORCHESTR - vykládka nástrojů

20:00 - 20:30

Dalibor Havlíček - 702970333
08:00 - 15:00 Florbal

Wizards DDM P-10 mladší žáci


Florbal

08:00 - 15:00

Wizards DDM P-10 mladší žáci
18:00 - 20:00 Florbal

RK STAN (SK ŽIŽKOV)


Florbal

18:00 - 20:00

RK STAN (SK ŽIŽKOV)

ORCHESTR - vykládka nástrojů

20:00 - 20:30

Dalibor Havlíček - 702970333

Třídní učitel

Radim Mikulenka
E-mail:
Telefon: +420 261 097 217
Umístění: historická budova, 1. patro