PŘÍPRAVA ŠAMPIONA

Během tří oborových dní si žáci otestují své pohybové schopnosti, porovnají své výsledky s výsledky vrcholových sportovců. Určí, jaké pohybové schopnosti jsou nejdůležitější pro sport, který sami provozují.  Součástí oborových dnů bude i tvorba individuálního tréninkového plánu.

Podmínka přijetí:
žáci – “aktivní“ sportovci
 
VYUČUJÍCÍ POČET ŽÁKŮ FINANČNÍ NÁROČNOST
M. Skýva J. Kerzelová max. 24 100,- Kč

 

OBSAH OBOROVÉ PRÁCE

 

1. část – teorie

- něco o vybraném sportu

- jak jsem se ke svému sportu dostal, jaké byly mé začátky, kam se chci dál rozvíjet….

 

2. část

- popis důležitých pohybových schopností a dovedností pro daný sport

- srovnání svých testů s nejlepšími sportovci

 

3. část

- individuální tréninkový plán – na prázdniny, zhubnutí, posilování,….

Přiložené soubory:

Stránka

Publikována: 23.9.2014

Naposled upravena: 26.11.2014

Vytvořil(a): Radek Ivanov

Kalendář akcí

St
24.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshopy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopů Mlhavá objektivita a Ochrana mořských želv dle rozpisu

Pracovní schůzka s paní Janou Svobodovou divadlo Archa, projekt 5. tříd
13:00 - 14:00

+ informační schůzka k tvorbě bakalářské práce


Čt
25.4.
Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 13:30

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



26.4.
1.-9. ročník Týden Země = Festival třídních projektů
08:00 - 12:35

třídy se svými třídními učiteli prezentují svoje projekty a seznamují se s projekty druhých tříd


So
27.4.
Kurz KM
08:00 - 16:15

Centrum KM, Praha 4 Boleslavova

Florbal
08:00 - 16:00

Play – off 2.ligy juniorů CFBU


Ne
28.4.
NÁJEM - ORCHESTR - MU
17:00 - 20:00

Zkouška orchestru Dalibor Havlíček - 702970333


Po
29.4.
6.AC - plavecký výcvik
07:10 - 10:45

SYSTEMIKA – SYSTEMICKÉ VEDENÍ
07:10 - 19:15

Výcvik skupiny pedagogů školy - www.systemickafabrika.cz

5. Oborová konzultace - konzultace před 4.OD - tvorbou produktů
08:00 - 08:45

dle pokynů jednotlivých oborových učitelů

3.A Učíme se venku
08:55 - 11:40

pravidelné vyučování venku

Zápis do 1. třídy
14:00 - 18:00