Jídelníček 24.4. - 30.4.

Středa
24.4.2019

Oběd 1: Tuňák po italsku, špagety
Alergeny: 01-Obiloviny obsahující lepek, 04-Ryby, 07-Mléko

Oběd 2: Dukátové buchtičky s vanilkovým šodó
Alergeny: 01-Obiloviny obsahující lepek, 03-Vejce, 07-Mléko

Oběd 3: oběd 3


Čtvrtek
25.4.2019

Oběd 1: Kuřecí plátek, vařené brambory, dušená máslová mrkev
Alergeny: 01-Obiloviny obsahující lepek, 07-Mléko

Oběd 2: Celerový salát s mrkví, sekanými vlašskými ořechy a česnekovým dipem, houska
Alergeny: 01-Obiloviny obsahující lepek, 07-Mléko, 08-Ořechy, mandle, pistácie

Oběd 3: oběd 3


Pátek
26.4.2019

Oběd 1: Pohanka s grilovanou zeleninou

Oběd 2: Dalmátské čufty v rajské omáčce, houskové knedlíky
Alergeny: 01-Obiloviny obsahující lepek, 03-Vejce, 07-Mléko


Pondělí
29.4.2019

Oběd 1: Přírodní guláš vepřový, houskové knedlíky
Alergeny: 01-Obiloviny obsahující lepek, 03-Vejce, 07-Mléko

Oběd 2: Houbové rizoto s parmezánem
Alergeny: 01-Obiloviny obsahující lepek, 07-Mléko


Úterý
30.4.2019

Oběd 1: Krupicová kaše s kakaem a rozpuštěným máslem
Alergeny: 01-Obiloviny obsahující lepek, 07-Mléko

Oběd 2: Tilápie (sladkovodní ryba) pečená na bylinkách, vařené brambory
Alergeny: 01-Obiloviny obsahující lepek, 04-Ryby, 07-Mléko

Oběd 3: oběd 3

Jídelníček

Dostupné též na: Strava.cz, Škola online

Zařízení: 2498

Kalendář akcí

St
24.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshopy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopů Mlhavá objektivita a Ochrana mořských želv dle rozpisu

Pracovní schůzka s paní Janou Svobodovou divadlo Archa, projekt 5. tříd
13:00 - 14:00

+ informační schůzka k tvorbě bakalářské práce


Čt
25.4.
Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 13:30

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



26.4.
1.-9. ročník Týden Země = Festival třídních projektů
08:00 - 12:35

třídy se svými třídními učiteli prezentují svoje projekty a seznamují se s projekty druhých tříd


So
27.4.
Kurz KM
08:00 - 16:15

Centrum KM, Praha 4 Boleslavova

Florbal
08:00 - 16:00

Play – off 2.ligy juniorů CFBU


Ne
28.4.
NÁJEM - ORCHESTR - MU
17:00 - 20:00

Zkouška orchestru Dalibor Havlíček - 702970333


Po
29.4.
6.AC - plavecký výcvik
07:10 - 10:45

SYSTEMIKA – SYSTEMICKÉ VEDENÍ
07:10 - 19:15

Výcvik skupiny pedagogů školy - www.systemickafabrika.cz

5. Oborová konzultace - konzultace před 4.OD - tvorbou produktů
08:00 - 08:45

dle pokynů jednotlivých oborových učitelů

3.A Učíme se venku
08:55 - 11:40

pravidelné vyučování venku

Zápis do 1. třídy
14:00 - 18:00


Všechny akce »