Jídelníček 22.10. - 26.10.

Pondělí
22.10.2018

Oběd 1: Špagety á la Carbonara
Alergeny: 01-Obiloviny obsahující lepek, 03-Vejce, 07-Mléko

Oběd 2: Rybí prsty nemleté, bramborová kaše
Alergeny: 01-Obiloviny obsahující lepek, 03-Vejce, 04-Ryby, 07-Mléko


Úterý
23.10.2018

Oběd 1: Špecle (vaječné nudle) s rajčaty a bazalkou
Alergeny: 01-Obiloviny obsahující lepek, 03-Vejce, 07-Mléko

Oběd 2: Krůtí plátek s dušenou baby mrkví, vařené brambory
Alergeny: 01-Obiloviny obsahující lepek, 07-Mléko

Oběd 3: Houbové rizoto se strouhaným sýrem
Alergeny: 01-Obiloviny obsahující lepek, 07-Mléko


Středa
24.10.2018

Oběd 1: Hovězí pečeně na česneku, bramborové rosti
Alergeny: 01-Obiloviny obsahující lepek

Oběd 2: Cizrnové kari s rajčaty, dušená rýže
Alergeny: 01-Obiloviny obsahující lepek

Oběd 3: Dukátové buchtičky s vanilkovým šodó
Alergeny: 01-Obiloviny obsahující lepek, 03-Vejce, 07-Mléko


Čtvrtek
25.10.2018

Oběd 1: Vepřová kýta po zbojnicku, dušená rýže
Alergeny: 01-Obiloviny obsahující lepek, 07-Mléko

Oběd 2: Gratinované brambory ve smetanové omáčce se salátem Coleslaw
Alergeny: 07-Mléko

Oběd 3: Paprikový salát s bulgurem (předvařená nalámaná celozrnná pšenice)
Alergeny: 01-Obiloviny obsahující lepek


Pátek
26.10.2018

Oběd 1: oběd 1

Oběd 2: oběd 2

Jídelníček

Dostupné též na: Strava.cz, Škola online

Zařízení: 2498

Kalendář akcí




Čt
25.10.
Pedagogický den a odpoledne s Květou Krüger a s Badatelským cyklem profesního učení
08:00 - 16:30

Dopoledne - návštěvy v hodinách podle domluvených kritérií, individuální podpora... Odpoledne - skupinový koučink pro 6 - 16 pedagogů rozdělených do dvou skupin - spolufinancováno projektu Šablony OPVVV II - CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_064/0009211, 1.9.2018 - 31.8.2020 a projektu Pomáháme školám k úspěchu

Strukturované drama Iva Procházková "Soví zpěv"
08:55 - 12:35

Dílna studentky DAME katedry Výchovné dramatiky v Městské knihovně

Praxe DV Pedf UK Praha, Irena Holemá
08:55 - 10:45

2.VH 5.C Králová Olga

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



So
27.10.
Florbal
08:00 - 16:00

Kemp regionálních výběrů CFBU, starší žáci

Florbal
16:00 - 19:00

Start98 muži B

Florbal
19:00 - 22:00

Wizards DDM P-10


Ne
28.10.
Florbal
08:00 - 16:00

Kemp regionálních výběrů CFBU, mladší žáci

Florbal
16:00 - 19:00

Start98 muži B

Florbal
19:00 - 22:00

FBK Olymp

Všechny akce »