img_20180320_091435.jpg img_20180320_091509.jpg img_20180320_091554.jpg img_20180320_091846.jpg img_20180320_092135.jpg img_20180320_092144.jpg img_20180320_092218.jpg img_20180320_092308.jpg img_20180320_092419.jpg img_20180320_092810.jpg

Novinky

Tajemná akce v knihovně - úterý 23.10.2018

Jaká tajemství skrývají tři klíče? Prozradí nám to snad tři příběhy...

První Parlamentní den – 6.10.2018

PRVNÍ PARLAMENTNÍ DEN v sobotu 6.10.2018 organizujeme proto, protože v průběhu týdne nebo na ranním setkání mnoho...


Logická olympiáda 2018

REGISTRUJTE SE I VY! Registrace do 10. ročníku Logické olympiády byla zahájena 1.srpna 2018 a bude ukončena 30.září...

Plán schůzek „PŘEDSEDŮ“ a „STRAVOVACÍHO VÝBORU“

Nejbližší jednání:  17.9.2018 –  jednání „PŘEDSEDŮ“ v MU1 – v čase třídnické hodiny.


Třídní učitel

Jana Kopecká
Jana Kopecká
E-mail:
Telefon: +420 261 097 237
Konzultace: pondělí až pátek 7:30 - 7:45
Umístění: pavilon A, 1.stupeň

Kalendář akcí



Čt
25.10.
Pedagogický den a odpoledne s Květou Krüger a s Badatelským cyklem profesního učení
08:00 - 16:30

Dopoledne - návštěvy v hodinách podle domluvených kritérií, individuální podpora... Odpoledne - skupinový koučink pro 6 - 16 pedagogů rozdělených do dvou skupin - spolufinancováno projektu Šablony OPVVV II - CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_064/0009211, 1.9.2018 - 31.8.2020 a projektu Pomáháme školám k úspěchu

Strukturované drama Iva Procházková "Soví zpěv"
08:55 - 12:35

Dílna studentky DAME katedry Výchovné dramatiky v Městské knihovně

Praxe DV Pedf UK Praha, Irena Holemá
08:55 - 10:45

2.VH 5.C Králová Olga

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



So
27.10.
Florbal
08:00 - 16:00

Kemp regionálních výběrů CFBU, starší žáci

Florbal
16:00 - 19:00

Start98 muži B

Florbal
19:00 - 22:00

Wizards DDM P-10


Ne
28.10.
Florbal
08:00 - 16:00

Kemp regionálních výběrů CFBU, mladší žáci

Florbal
16:00 - 19:00

Start98 muži B

Florbal
19:00 - 22:00

FBK Olymp


Po
29.10.
Podzimní prázdniny
07:10 - 19:15

Podzimní prázdniny
07:10 - 19:15

3.AB - plavecký výcvik
07:10 - 10:45

3. C = Vyučování venku
08:55 - 11:40

pravidelné hodiny výuky venku