_mg_0331.jpg _mg_0339.jpg _mg_0351.jpg _mg_0352.jpg _mg_0356.jpg _mg_0358.jpg _mg_0359.jpg _mg_0360.jpg _mg_0361.jpg _mg_0363.jpg

Aktuality

Učitelé → Zelené projekty

Týden Země - 23. až 26. duben 2019

Motem letošního roku je " Jedna planeta, jedna škola a každý jeden z nás. " Každý jeden z nás je, dle svých...

Týden Země = projekt 8.A

úterý 23. dubna - pátek 26. dubna 2019


Týden Země = informace

út 23.dubna - pá 26.4. 2019

Konference „Jak připravit děti na budoucnost"

Čas, místo: sobota  27.4.2019 od 9,00 do 18,00, Pedagogická fakulta UK, M. Rettigové 4, Praha 1. Dobrý den, byl...


Týden sportů 8. ročníku = autokemp Žíchovec

po 17. června - pá 21. června 2019

Knihy slaví, slav taky - výzva v knihovně

2. dubna by měl narozeniny slavný spisovatel pohádek Hans Christian Andersen. Na jeho počest slavíme Mezinárodní den...

Třídní učitel

Michal Střítezský
Michal Střítezský
E-mail:
Telefon: +420 261 097 228
Konzultace: středa 14:30 -15:30 v učebně Čj1
Umístění: kancelář pedagogického manažera (2.patro, historická budova)

Zastupující učitel

Petra Bejdová
Petra Bejdová
E-mail:
Telefon: 261 097 219
Konzultace: pondělí: 7:20-7:50
úterý: 7:20-7:50

rodiče po předchozí domluvě
Umístění: Kabinet jazyků, 2. patro

Kalendář akcí

St
24.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshopy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopů Mlhavá objektivita a Ochrana mořských želv dle rozpisu

Pracovní schůzka s paní Janou Svobodovou divadlo Archa, projekt 5. tříd
13:00 - 14:00

+ informační schůzka k tvorbě bakalářské práce


Čt
25.4.
Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 13:30

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



26.4.
1.-9. ročník Týden Země = Festival třídních projektů
08:00 - 12:35

třídy se svými třídními učiteli prezentují svoje projekty a seznamují se s projekty druhých tříd


So
27.4.
Kurz KM
08:00 - 16:15

Centrum KM, Praha 4 Boleslavova

Florbal
08:00 - 16:00

Play – off 2.ligy juniorů CFBU


Ne
28.4.
NÁJEM - ORCHESTR - MU
17:00 - 20:00

Zkouška orchestru Dalibor Havlíček - 702970333


Po
29.4.
6.AC - plavecký výcvik
07:10 - 10:45

SYSTEMIKA – SYSTEMICKÉ VEDENÍ
07:10 - 19:15

Výcvik skupiny pedagogů školy - www.systemickafabrika.cz

5. Oborová konzultace - konzultace před 4.OD - tvorbou produktů
08:00 - 08:45

dle pokynů jednotlivých oborových učitelů

3.A Učíme se venku
08:55 - 11:40

pravidelné vyučování venku

Zápis do 1. třídy
14:00 - 18:00