Aktuality a informace

Výpravy za poznáním s Václavem Česenekem

Václav Česenek - žák 6.C nás seznámil se zajímavými místy, která sám navštívil - měsíc cestoval v Thajsku a...

Anglické odpoledne

Pohodové odpoledne, kterým nás provázel Gabriel Webster ze 6.C. Další akce školního klubu v projektu s žáky s...


Výsledky Blokusu

První místo obsadil Michal Vítek z 8.B. Na druhém místě skončil Šimon Henžlík z 5.A. Třetí místo obsadil...

Výsledky v české dámě - školní kolo

Starší žáci - Michal Vítek - 8.B Mladší žáci - Sofie Iljinskaja - 4.B                    - Jan Pavlíček -...


Fair-play chování ve školním klubu

Za čestné a sportovní chování nejen při turnajích, ale i v běžných situacích ve školním klubu, je již podruhé...

Česká dáma - školní kolo se blíží

Školní klub pořádá ŠKOLNÍ KOLO přeboru pražských škol 2019 v ČESKÉ DÁMĚ v pátek 29. 3. 2019  od 8:00 do 11:40 hod v...


Už známe výsledky turnaje v kulečníku!

Až do samého konce to byla bitva!!!   První místo obhájil ADAM RAGAČ ze 6.C. Z druhého místa měl radost...

Policie a Četnictvo ve Školním klubu

Ještě jednou děkujeme panu Janu Holubovi z Muzea PČR za nevšední odpoledne, ve kterém se žáci dozvěděli řadu...


Výsledky v ping-pongu - Klub versus Klubík

Tři nejlepší hráči z Klubu vyzvali tři nejlepší hráče z Klubíku a jak to dopadlo?   Po velké bitvě Klub...

Výsledky turnaje 5.tříd v ping-pongu

1) Matúš Fiam 5.A   2) Štěpán  Bártl 5.D   3) Šimon Henžlík 5.A   4) Jan Pavlíček 5.A...


Klub otevřen!

Od pondělí 11.3.2019 je klub opět otevřen! Nezapomeňte, že začíná turnaj v kulečníku a musíme vyhlásit...

Výsledky turnaje ve stolním fotbálku jednotlivců

Vítězem turnaje se stal  Tomáš Dančák ze 6.A. Druhé místo obsadil David Hampl ze 6.C. Na třetím místě...


Kouzelné odpoledne

Setkání s kouzly bylo pro všechny poučné, zajímavé. Děkujeme Adamovi Pokornému a jeho sestře za jeho čas a za...

Výsledky z turnaje ve stolním hokeji

První místo obsadil Matúš Fiam z 5.A ,který neměl žádnou prohru!!! Druhé místo patří Michalovi Vítkovi z 8.A....


Přání

Vítězná fotografie z vernisáže

Hlasování o nejhezčí a nejzajímavější fotografii dopadlo takto: Zvítězila fotografie číslo 40, autorem je Šimon...


Výsledky Mikulášského turnaje

Letošní Mikulášský turnaj s přehledem vyhráli David Hampl a Tommy Vu ze 6.C.   Druhé místo obsadili M....

Školní klub uzavřen

Z důvodu nemoci paní vedoucí Věry Hruškové je Školní klub uzavřen ještě několik dní i v týdnu od 17.9.2018.


Sdělení rodičům - Školní klub

Vážení, návštěva Školního klubu je zpoplatněna částkou 300,- Kč, proto žádám rodiče, aby celoroční registrační...

Školní klub opět v plném provozu, odevzdávejte přihlášky

Chlapci a děvčata, vážení rodiče. I desátý rok, tedy i ve školním roce 2018/2019 můžete opět navštěvovat Školní...

Kalendář akcí

Ne
21.4.
Házená
08:00 - 19:00

Prague Handball Cup 2019

Florbal
20:00 - 21:30

Emco Cholerics


Po
22.4.
Velikonoční pondělí
07:10 - 19:15

3.A Učíme se venku
08:55 - 11:40

pravidelné vyučování venku


Út
23.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshop
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopu Mlhavá objektivita dle rozpisu


St
24.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshopy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopů Mlhavá objektivita a Ochrana mořských želv dle rozpisu

Pracovní schůzka s paní Janou Svobodovou divadlo Archa, projekt 5. tříd
13:00 - 14:00

+ informační schůzka k tvorbě bakalářské práce


Čt
25.4.
Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 13:30

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



26.4.
1.-9. ročník Týden Země = Festival třídních projektů
08:00 - 12:35

třídy se svými třídními učiteli prezentují svoje projekty a seznamují se s projekty druhých tříd


So
27.4.
Kurz KM
08:00 - 16:15

Centrum KM, Praha 4 Boleslavova

Florbal
08:00 - 16:00

Play – off 2.ligy juniorů CFBU

Všechny akce »