img_1727.jpg img_1731.jpg img_1733.jpg img_1737.jpg img_1741.jpg img_1742.jpg img_1744.jpg img_1749.jpg img_1752.jpg img_1754.jpg

Novinky

RUN and HELP

a sportovní den  1. 6. 2017  

Týden sportu

přihláška


talentify.me více než jen doučování

Díky talentify.me se mohou navzájem doučovat žáci z různých tříd i různých škol a mohou tak rozvíjet své nadání....

Přednášky pro žáky na II. stupni

3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy nabízí žákům na II. stupni v akademickém roce 2016/2017 přednášky v rámci...


Připomínky rodičů k třídním schůzkám

Chyba v tisku přihlášek na SŠ

Omlouváme se, ale došlo k chybě v tisku všech přihlášek na SŠ.

Třídní učitel

Eva Hilčerová
Eva Hilčerová
E-mail:
Telefon: +420 261 097 241
Konzultace: Čt 7:00 - 7:45
Umístění: Přízemí pavilonu B

Zastupující učitel

Kateřina Matoušová
Kateřina Matoušová
E-mail:
Telefon: +420 261 097 285
Konzultace: Stř 13:00-14:00
Umístění: kabinet společenských věd - 1. patro v přístavbě - pavilon B (chodba za učebnou MaZe)

Kalendář akcí

Čt
25.5.
PREVENCE - Nekuřátka - 4. C
08:00 - 09:40

zajišťuje K. Círová

Výběrové zjišťování výsledků žáků 9. ročníků - testování M
08:00 - 09:40

dohled 1.VH Rosická, 2.VH Hilčerová

PREVENCE - Nekuřátka - 4. B
10:00 - 11:40

zajišťuje K. Círová

Výběrové zjišťování výsledků žáků 9. ročníků - testování M
10:00 - 11:40

dohled 3.VH Dvořáková,Kerzelová, 4.VH Mazůrek

PREVENCE - Nekuřátka - 4. A
11:50 - 13:30

zajišťuje K. Círová

Třídní schůzky
17:30 - 20:00

Schůzky probíhají v kmenových třídách - začátky: 17:30 hodin – I. stupeň a 18:15 hodin – II. stupeň.



26.5.
EDUin: setkani osobnosti ve vzdelavani 2017
08:55 - 17:45

- středisko Brána skal v Osinalicích na Kokořínsku


So
27.5.
EDUin: setkani osobnosti ve vzdelavani 2017
07:10 - 17:10

- středisko Brána skal v Osinalicích na Kokořínsku



Po
29.5.
Toulcův Dvůr - Včela v síti života - 2. B
08:00 - 12:35

od 9.00 hodin - 150 minut - 80,- Kč

Sjíždění Sázavy
08:00 - 16:15

pro žáky OD Voda

Představení indické kultury
08:55 - 09:40

představení v aule - Sahadža jógy (navazuje na představení po I. stupeň, které na naší škole bylo v prosinci 2016)

Představení indické kultury
10:00 - 10:45

představení v aule - Sahadža jógy (navazuje na představení po I. stupeň, které na naší škole bylo v prosinci 2016)


Út
30.5.
DVPP- diagnostika PPP
07:10 - 17:10

Generální zkouška koncertu Pražského jara a zároveň i 30minutová diskuse s dirigentem, některým z hudebníků a ředitelem festiva
08:00 - 14:25

program - Tomáš Svoboda: Předehra k zahájení op. 89 Ethel Smyth: Koncert pro housle, lesní roh a orchestr Carl Nielsen: Symfonie č. 4 op. 29 „Neuhasitelná“

TEREZA z.ú. - Mistři kolegiální podpory
08:55 - 16:15

Sdílení s konzultanty projektu.


St
31.5.
NÁJEM KUCHYŇKA - PŠÚ
09:00 - 17:00

Táňa Wojnarová - 727 808 463 - 7 osob

Akce "Hrajeme si na školu"
17:00 - 18:00

akce pro předškoláky vedená učiteli I. stupně + spojená s 1. schůzkou s rodiči budoucích prvňáčků