Novinky

Prezentace OP

Šablona na vytvoření prezentace a kritéria k jejich hodnocení

Rady "naší babi"

Sem vkládáme rady a tipy do kuchyně, které jsme získali během sbírání klasických osvědčených  receptů našich babiček...


Všechny chutě světa - užitečné odkazy

Sumář všech zajímavých odkazů, které jsme objevili společně s žáky v rámci oborového dne Všechny chutě světa  při...

Finalizace OP

Náležitosti odevzdání OP OD Všechny chutě světa aneb vím, co jím


Ohlédnutí za OD Restaurace Dong Do

Ohlédnutí a novinky ze světa gastronomie:   http://www.zasadnezdrave.cz/recepty/...

Restaurace Dong Do, kterou navštívíme v rámci 3. OD 5.4.

Ochutnávka specialit tradiční vietnamské kuchyně a pohled do zákulisí kuchyně jedné z vietnamských restaurací v Praze


Éčka - kvíz

Kvíz po shlédnutí tématické show v Techmánii + přehled "éček v prezentaci z Techmánii v příloze Sleduj na:...

Harmonogram psaní OP

Termíny odevzdání jednotlivých částí práce


Restaurace BRI BRI, kterou navštívíme dne 10.12. v rámci 2. zážitkového OD

Prezentace jihoamerické restaurace BRI BRI + co bylo v sušenkách??? + Návrh slavnostního ochutnávkového...

Recepty našich babiček

Sem vkládáme osvědčené recepty našich babiček pro inspiraci při hledání staronových chutí v rámci projektu "Extra...



Šablona oborové práce

Hodnotící list Oborové práce učitelem 15/16

Zde najdete ke stažení Hodnotící list Oborové práce učitelem

Kalendář akcí

St
24.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshopy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopů Mlhavá objektivita a Ochrana mořských želv dle rozpisu

Pracovní schůzka s paní Janou Svobodovou divadlo Archa, projekt 5. tříd
13:00 - 14:00

+ informační schůzka k tvorbě bakalářské práce


Čt
25.4.
Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 13:30

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



26.4.
1.-9. ročník Týden Země = Festival třídních projektů
08:00 - 12:35

třídy se svými třídními učiteli prezentují svoje projekty a seznamují se s projekty druhých tříd


So
27.4.
Kurz KM
08:00 - 16:15

Centrum KM, Praha 4 Boleslavova

Florbal
08:00 - 16:00

Play – off 2.ligy juniorů CFBU


Ne
28.4.
NÁJEM - ORCHESTR - MU
17:00 - 20:00

Zkouška orchestru Dalibor Havlíček - 702970333


Po
29.4.
6.AC - plavecký výcvik
07:10 - 10:45

SYSTEMIKA – SYSTEMICKÉ VEDENÍ
07:10 - 19:15

Výcvik skupiny pedagogů školy - www.systemickafabrika.cz

5. Oborová konzultace - konzultace před 4.OD - tvorbou produktů
08:00 - 08:45

dle pokynů jednotlivých oborových učitelů

3.A Učíme se venku
08:55 - 11:40

pravidelné vyučování venku

Zápis do 1. třídy
14:00 - 18:00