img_1727.jpg img_5635.jpg img_5636.jpg img_5638.jpg img_5640.jpg img_5643.jpg img_5694.jpg img_5690.jpg img_5691.jpg img_5692.jpg

Aktuality

Třídní akce = Den Země a návštěva divadla

středa 25. dubna 2018 a pátek 27. dubna 2018

Škola → Školní zpravodaje, pozvánky, bulletiny

Zahradní slavnost - 26. června 2018

ZAHRADNÍ SLAVNOST "KOLEM DOKOLA" 26. června 2018 od 17 hodin. Nyní vše připravujeme, prosíme o pomoc a spolupráci....



Výsledky sběru papíru za školní rok 2016/2017

V naší škole pravidelně probíhá sběr papíru. Podporujeme tím ekologického ducha školy. Ekoparlament vyhodnocuje...

Žáci → Školní EKOparlament a PARLAMENT → Předsedové

Školní hlídka - rozpis termínů služeb

Na jednání předsedů a místopředsedů tříd dne 13. září 2017 jsme projednali vznik "školních hlídek". Na jednání...

Třídní učitel

Michal Střítezský
Michal Střítezský
E-mail:
Telefon: +420 261 097 285
Konzultace: středa 13:25 14:25
Umístění: kabinet společenských věd - 1. patro v přístavbě - pavilon B (chodba za učebnou MaZe)

Zastupující učitel

Marek Pilař
Marek Pilař
E-mail:
Telefon: +420 261 097 260
Konzultace: Čtvrtek 13:20 - 14:20
Umístění: sportovní hala - 1. patro - kabinet Tv

Kalendář akcí

St
25.4.
TÝDEN ZEMĚ - ŠKOLNÍ PROJEKT
07:10 - 17:45

program jednotlivých tříd dle pokynů třídních učitelů a rozvrhu v ŠkoleOnLine

POPRASK - turnaj v softu
08:00 - 13:30

výběr žáků 6. - 9. tříd

Den otevřených dveří
08:55 - 17:45

MAP Praha 12
14:00 - 15:00

Přestavení projektu MAP II. Prahy 12. Zahájení jednání o přistoupení škol, školských zařízeí a neziskových organizycí MČ Praha Kunratice k MAP II. Prahy 12.

Jednání ŠKOLSKÉ RADY
18:00 - 19:30


Čt
26.4.
TÝDEN ZEMĚ - ŠKOLNÍ PROJEKT
07:10 - 17:45

program jednotlivých tříd dle pokynů třídních učitelů a rozvrhu v ŠkoleOnLine

Den otevřených dveří
08:55 - 17:45

Stáž účastníků studia KOORDINÁTOR ŠKOLNÍHO VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU - Karlovarský kraj
08:55 - 14:25

Představení školy, nahlédnutí do vyučování, seznámení se ŠVP a jeho inovací, reflexe návštěvy.



27.4.
TÝDEN ZEMĚ - ŠKOLNÍ PROJEKT
07:10 - 13:30

program jednotlivých tříd dle pokynů třídních učitelů a rozvrhu v ŠkoleOnLine

PŘEBOR PRAŽSKÝCH ŠKOL V ČESKÉ DÁMĚ
08:00 - 11:40

Školní kolo - výběr žáků - přihlášky u Věry Hruškové a Renaty Linhové



Ne
29.4.
Start98 Praha-Kunratice elévky turnaj florbal
09:00 - 13:00

Recepce: Szebinovský


Po
30.4.
ŘEDITELSKÝ DEN
07:10 - 17:45

4. Seminární den
08:00 - 15:20


Út
1.5.