Vše o školní jídelně

Jak to v naší jídelně vypadá

Zrekonstruovaná školní jídelna, byla znovuotevřena po dostavbě a rozšíření v létě roku 2011.  Moderní provoz a...

KONTAKTY a BANKOVNÍ SPOJENÍ

Školní jídelna při ZŠ Kunratice Předškolní 419/3, 148 00  Praha 4 - Kunratice telefon: 261 097 258, mobil:...


VÝŠE STRAVNÉHO

Výše stravného ve školním roce 2017/2018  

ÚHRADA STRAVNÉHO

• Stravné se hradí zálohově, platebními měsíci jsou srpen až květen • V případě,  že stravné nebude uhrazeno dle...


ODHLÁŠKY STRAVNÉHO

Všichni zaevidovaní strávníci mají na každý stravný měsíc obědy automaticky přihlášeny. Je tedy nutné si je dle...

BEZKONTAKTNÍ ČIPY

K výdeji oběda slouží  Lítačka (nebo i původní Opencard) nebo identifikační karta (dále jen IK)


REŽIM VÝDEJE OBĚDŮ a JÍDELNÍČEK

Obědy jsou vydávány od 11.40 do 14.00 hodin. Pro náhradní výdej (do přinesených nádob) platí časové rozmezí:...

Kalendář akcí

St
24.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshopy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopů Mlhavá objektivita a Ochrana mořských želv dle rozpisu

Pracovní schůzka s paní Janou Svobodovou divadlo Archa, projekt 5. tříd
13:00 - 14:00

+ informační schůzka k tvorbě bakalářské práce


Čt
25.4.
Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 13:30

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



26.4.
1.-9. ročník Týden Země = Festival třídních projektů
08:00 - 12:35

třídy se svými třídními učiteli prezentují svoje projekty a seznamují se s projekty druhých tříd


So
27.4.
Kurz KM
08:00 - 16:15

Centrum KM, Praha 4 Boleslavova

Florbal
08:00 - 16:00

Play – off 2.ligy juniorů CFBU


Ne
28.4.
NÁJEM - ORCHESTR - MU
17:00 - 20:00

Zkouška orchestru Dalibor Havlíček - 702970333


Po
29.4.
6.AC - plavecký výcvik
07:10 - 10:45

SYSTEMIKA – SYSTEMICKÉ VEDENÍ
07:10 - 19:15

Výcvik skupiny pedagogů školy - www.systemickafabrika.cz

5. Oborová konzultace - konzultace před 4.OD - tvorbou produktů
08:00 - 08:45

dle pokynů jednotlivých oborových učitelů

3.A Učíme se venku
08:55 - 11:40

pravidelné vyučování venku

Zápis do 1. třídy
14:00 - 18:00


Všechny akce »