2010/2011

ADA

ADA

1. misto v tanecni soutezi

ADA

ADA

ADA Kunratice - Tanecni skupina roku 2011 - PRAHA 1.04.2011


TV reportáž ZŠ Kunratice, září 2011

TV reportáž ZŠ Kunratice, září 2011

Prezenatce projektu Vzdělání 21.

Velká kunratická - projekt IV.A

Velká kunratická - projekt IV.A

Projektový den IV.A je zaměřen na tradiční sportovní akci VELKOU KUNRATICKOU. S třídní učitelkou Luckou Samlerovou...


Tvůrčí psaní - Literární soutěž 2010

Tvůrčí psaní - Literární soutěž 2010

Čtenářská gramotnost MOTTO: Čtenářství vyjadřuje aktivní vztah k četbě a literatuře vůbec. Je vnímáno jako...

Kalendář akcí

Út
23.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshop
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopu Mlhavá objektivita dle rozpisu


St
24.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshopy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopů Mlhavá objektivita a Ochrana mořských želv dle rozpisu

Pracovní schůzka s paní Janou Svobodovou divadlo Archa, projekt 5. tříd
13:00 - 14:00

+ informační schůzka k tvorbě bakalářské práce


Čt
25.4.
Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 13:30

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



26.4.
1.-9. ročník Týden Země = Festival třídních projektů
08:00 - 12:35

třídy se svými třídními učiteli prezentují svoje projekty a seznamují se s projekty druhých tříd


So
27.4.
Kurz KM
08:00 - 16:15

Centrum KM, Praha 4 Boleslavova

Florbal
08:00 - 16:00

Play – off 2.ligy juniorů CFBU


Ne
28.4.
NÁJEM - ORCHESTR - MU
17:00 - 20:00

Zkouška orchestru Dalibor Havlíček - 702970333


Po
29.4.
6.AC - plavecký výcvik
07:10 - 10:45

SYSTEMIKA – SYSTEMICKÉ VEDENÍ
07:10 - 19:15

Výcvik skupiny pedagogů školy - www.systemickafabrika.cz

5. Oborová konzultace - konzultace před 4.OD - tvorbou produktů
08:00 - 08:45

dle pokynů jednotlivých oborových učitelů

3.A Učíme se venku
08:55 - 11:40

pravidelné vyučování venku

Zápis do 1. třídy
14:00 - 18:00

Všechny akce »