unadjustednonraw_thumb_4a54.jpg unadjustednonraw_thumb_4a59.jpg unadjustednonraw_thumb_4a6f.jpg unadjustednonraw_thumb_4a4a.jpg unadjustednonraw_thumb_4a5e.jpg unadjustednonraw_thumb_4a6c.jpg unadjustednonraw_thumb_4a71.jpg unadjustednonraw_thumb_4a75.jpg

Novinky a akce třídy

RUN and HELP

a sportovní den  1. 6. 2017  

Týden sportů 6. ročníku 2017 = plavecký výcvik

Sport centrum Brandýs nad Labem = 19. 6. - 23. 6. 2017  


Přednášky pro žáky na II. stupni

3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy nabízí žákům na II. stupni v akademickém roce 2016/2017 přednášky v rámci...

Nový filmový seminář Školního klubu

Školní klub  si pro vás připravil zajímavý projekt - Filmový seminář Školního klubu. Pozvali jsme si pro naše členy...


PF 2017

Vážení rodiče a milé děti. Ať nový rok splní Vaše očekávání, a ať už si dáváte předsevzetí nebo ne, ať se Vám...

Cesta do pravěku

Spaní ve škole

Třídní učitel

Kateřina Círová
Kateřina Círová
E-mail:
Telefon: +420 261 097 245
Konzultace: Po 12:45 - 13:45
Umístění: kabinet Vv - pavilon B - 2. patro

Zastupující učitelé

Simona Křižáková
Simona Křižáková
E-mail:
Telefon: +420 261 097 218
Konzultace: Středa 13.40 - 14.25 hod. (nebo kdykoliv po předchozí domluvě)
Umístění: Historická budova, 1. patro, vpravo na konci chodby

Anežka Peregrinová
E-mail:
Telefon: +420 261 097 285
Konzultace: Pondělí 13:45 - 14:30
Umístění: Kabinet výchov a společenských věd - pavilon B I. patro

Kalendář akcí

Čt
25.5.
PREVENCE - Nekuřátka - 4. C
08:00 - 09:40

zajišťuje K. Círová

Výběrové zjišťování výsledků žáků 9. ročníků - testování M
08:00 - 09:40

dohled 1.VH Rosická, 2.VH Hilčerová

PREVENCE - Nekuřátka - 4. B
10:00 - 11:40

zajišťuje K. Círová

Výběrové zjišťování výsledků žáků 9. ročníků - testování M
10:00 - 11:40

dohled 3.VH Dvořáková,Kerzelová, 4.VH Mazůrek

PREVENCE - Nekuřátka - 4. A
11:50 - 13:30

zajišťuje K. Círová

Třídní schůzky
17:30 - 20:00

Schůzky probíhají v kmenových třídách - začátky: 17:30 hodin – I. stupeň a 18:15 hodin – II. stupeň.



26.5.
EDUin: setkani osobnosti ve vzdelavani 2017
08:55 - 17:45

- středisko Brána skal v Osinalicích na Kokořínsku


So
27.5.
EDUin: setkani osobnosti ve vzdelavani 2017
07:10 - 17:10

- středisko Brána skal v Osinalicích na Kokořínsku



Po
29.5.
Toulcův Dvůr - Včela v síti života - 2. B
08:00 - 12:35

od 9.00 hodin - 150 minut - 80,- Kč

Sjíždění Sázavy
08:00 - 16:15

pro žáky OD Voda

Představení indické kultury
08:55 - 09:40

představení v aule - Sahadža jógy (navazuje na představení po I. stupeň, které na naší škole bylo v prosinci 2016)

Představení indické kultury
10:00 - 10:45

představení v aule - Sahadža jógy (navazuje na představení po I. stupeň, které na naší škole bylo v prosinci 2016)


Út
30.5.
DVPP- diagnostika PPP
07:10 - 17:10

Generální zkouška koncertu Pražského jara a zároveň i 30minutová diskuse s dirigentem, některým z hudebníků a ředitelem festiva
08:00 - 14:25

program - Tomáš Svoboda: Předehra k zahájení op. 89 Ethel Smyth: Koncert pro housle, lesní roh a orchestr Carl Nielsen: Symfonie č. 4 op. 29 „Neuhasitelná“

TEREZA z.ú. - Mistři kolegiální podpory
08:55 - 16:15

Sdílení s konzultanty projektu.


St
31.5.
NÁJEM KUCHYŇKA - PŠÚ
09:00 - 17:00

Táňa Wojnarová - 727 808 463 - 7 osob

Akce "Hrajeme si na školu"
17:00 - 18:00

akce pro předškoláky vedená učiteli I. stupně + spojená s 1. schůzkou s rodiči budoucích prvňáčků