Kalendárium

Pondělí
22.5.

Po - 22.5.2017

Dr. KLUTZ THEATRE - 3. BC

08:00 - 09:40

zajišťuje V. Nedvědová

Setkání k charitativnímu běhu Run and Help - 2. stupeň

08:00 - 08:45

zajišťuje M. Skýva

Dr. KLUTZ THEATRE - 3. AD

10:00 - 11:40

zajišťuje V. Nedvědová

AKCE ŠD - Návštěva ZOO - Myšky - 3.B + 3.A

13:00 - 17:00

zajišťuje R. Turková pro své oddělení Myšek

Členská schůze spolku Patron v knihovně školy

18:00 - 20:00

Program jednání: 1. zahradní slavnost 2. školní jídelna 3. zápisy z třídních schůzek 4. schválení nových grantů 5. rodičovské kavárny 6. dostavba školy - třídy, jídelna 7. financování párové výuky ze strany obce 8. podněty rodičů

Dr. KLUTZ THEATRE - 3. BC

08:00 - 09:40 (3. B, 3. C)

zajišťuje V. Nedvědová

Setkání k charitativnímu běhu Run and Help - 2. stupeň

08:00 - 08:45 (6. A, 6. B, 7. A, 7. B, 8. A, 8. B, 9. A, 9. B)

zajišťuje M. Skýva

Dr. KLUTZ THEATRE - 3. AD

10:00 - 11:40 (3. A, 3. D)

zajišťuje V. Nedvědová
13:00 - 17:00 AKCE ŠD - Návštěva ZOO - Myšky - 3.B + 3.A

zajišťuje R. Turková pro své oddělení Myšek


AKCE ŠD - Návštěva ZOO - Myšky - 3.B + 3.A

13:00 - 17:00 (3. A, 3. B)

zajišťuje R. Turková pro své oddělení Myšek
18:00 - 20:00 Členská schůze spolku Patron v knihovně školy

Program jednání: 1. zahradní slavnost 2. školní jídelna 3. zápisy z...

Členská schůze spolku Patron v knihovně školy

18:00 - 20:00 (1. A, 1. B, 1. C, 2. A, 2. B, 2. C, 3. A, 3. B, 3. C, 3. D, 4. A, 4. B, 4. C, 5. A, 5. B, 5. C, 6. A, 6. B, 7. A, 7. B, 8. A, 8. B, 9. A, 9. B)

Program jednání: 1. zahradní slavnost 2. školní jídelna 3. zápisy z třídních schůzek 4. schválení nových grantů 5. rodičovské kavárny 6. dostavba školy - třídy, jídelna 7. financování párové výuky ze strany obce 8. podněty rodičů

Úterý
23.5.

Út - 23.5.2017

Toulcův Dvůr - Lesní království - 1. C

08:00 - 12:35

od 9:00 hodin - 120 minut - 80,- Kč

Učitel naživo

08:00 - 12:35

výběrové řízení - nový studenti

Výběrové zjišťování výsledků žáků 9. ročníků - testování PŘ

08:00 - 09:40

dohled 1.-2.VH Círová

Výlet do Benátky nad Jizerou - 3. A, 3. B

08:00 - 13:30

Setkání k charitativnímu běhu Run and Help - 1. AB, 2. ABC,3. CD

08:00 - 08:45

Zajišťuje M. Skýva, J. Kopáčová

Setkání k charitativnímu běhu Run and Help - 4. ABC, 5. ABC

08:55 - 09:40

Zajišťuje M. Skýva, J. Kopáčová

Výběrové zjišťování výsledků žáků 9. ročníků - testování PŘ

10:00 - 11:40

dohled 3.VH Rosická, 4.VH Dvořáková, Kerzelová

Toulcův Dvůr - Lesní království - 1. C

08:00 - 12:35 (1. C)

od 9:00 hodin - 120 minut - 80,- Kč
08:00 - 12:35 Učitel naživo

výběrové řízení - nový studenti


Učitel naživo

08:00 - 12:35

výběrové řízení - nový studenti

Výběrové zjišťování výsledků žáků 9. ročníků - testování PŘ

08:00 - 09:40 (9. A)

dohled 1.-2.VH Círová

Výlet do Benátky nad Jizerou - 3. A, 3. B

08:00 - 13:30 (3. A, 3. B)


Setkání k charitativnímu běhu Run and Help - 1. AB, 2. ABC,3. CD

08:00 - 08:45 (1. A, 1. B, 2. A, 2. B, 2. C, 3. C, 3. D, 4. C)

Zajišťuje M. Skýva, J. Kopáčová

Setkání k charitativnímu běhu Run and Help - 4. ABC, 5. ABC

08:55 - 09:40 (4. A, 4. B, 5. A, 5. B, 5. C)

Zajišťuje M. Skýva, J. Kopáčová

Výběrové zjišťování výsledků žáků 9. ročníků - testování PŘ

10:00 - 11:40 (9. B)

dohled 3.VH Rosická, 4.VH Dvořáková, Kerzelová

Středa
24.5.

St - 24.5.2017

MAP Praha 4 - pracovní setkání ředitelů škol Prahy 4 a Kunratic - Benešov

08:00 - 17:45

POPRASK - turnaj ve vybíjené - 6. třídy

08:00 - 13:30

výběr žáků

Toulcův Dvůr - Ze života rostlin - 4. B

08:00 - 13:30

od 9:00 hodin - 180 minu - 90,- Kč

NÁJEM KERAMIKA a Vv pro 5.B

08:55 - 10:45

Markéta Vokurková

Dr KLUTZ THEATRE - 5. ABC

10:55 - 11:40

AKCE ŠKOLNÍ DRUŽINY - Thomayerova nemocnice

13:00 - 17:00

zajišťuje R. Turková - přihlášení žáci

DVPP - rozvoj čtenářství v naučných předmětech

14:35 - 17:45


MAP Praha 4 - pracovní setkání ředitelů škol Prahy 4 a Kunratic - Benešov

08:00 - 17:45


POPRASK - turnaj ve vybíjené - 6. třídy

08:00 - 13:30 (6. A, 6. B)

výběr žáků

Toulcův Dvůr - Ze života rostlin - 4. B

08:00 - 13:30 (4. B)

od 9:00 hodin - 180 minu - 90,- Kč

NÁJEM KERAMIKA a Vv pro 5.B

08:55 - 10:45

Markéta Vokurková

Dr KLUTZ THEATRE - 5. ABC

10:55 - 11:40 (5. A, 5. B, 5. C)

13:00 - 17:00 AKCE ŠKOLNÍ DRUŽINY - Thomayerova nemocnice

zajišťuje R. Turková - přihlášení žáci


AKCE ŠKOLNÍ DRUŽINY - Thomayerova nemocnice

13:00 - 17:00 (1. A, 1. B, 1. C, 2. A, 2. B, 2. C, 3. A, 3. B, 3. C, 3. D)

zajišťuje R. Turková - přihlášení žáci

DVPP - rozvoj čtenářství v naučných předmětech

14:35 - 17:45


Čtvrtek
25.5.

Čt - 25.5.2017

MAP Praha 4 - pracovní setkání ředitelů škol Prahy 4 a Kunratic - Benešov

07:10 - 17:45

DVPP - rozvoj čtenářství v naučných předmětech

07:10 - 17:10

PLAVECKÝ VÝCVIK 3. tříd - 3. C, 3. D

07:10 - 11:40

DV strukturované drama Faust - studentka PedF UK Praha

08:00 - 09:40

DVPP - Dyscentrum - Psychologické souvislosti dyslexie

08:00 - 16:15

PREVENCE - Nekuřátka - 4. C

08:00 - 09:40

zajišťuje K. Círová

Výběrové zjišťování výsledků žáků 9. ročníků - testování M

08:00 - 09:40

dohled 1.VH Rosická, 2.VH Hilčerová

PREVENCE - Nekuřátka - 4. B

10:00 - 11:40

zajišťuje K. Círová

Výběrové zjišťování výsledků žáků 9. ročníků - testování M

10:00 - 11:40

dohled 3.VH Dvořáková,Kerzelová, 4.VH Mazůrek

PREVENCE - Nekuřátka - 4. A

11:50 - 13:30

zajišťuje K. Círová

Provozní porada pedagogů a pracovníků provozu

14:15 - 16:15

Představení pro rodiče - 1. C

17:00 - 19:00

Třídní schůzky

17:30 - 20:00

Schůzky probíhají v kmenových třídách - začátky: 17:30 hodin – I. stupeň a 18:15 hodin – II. stupeň.

MAP Praha 4 - pracovní setkání ředitelů škol Prahy 4 a Kunratic - Benešov

07:10 - 17:45


DVPP - rozvoj čtenářství v naučných předmětech

07:10 - 17:10


PLAVECKÝ VÝCVIK 3. tříd - 3. C, 3. D

07:10 - 11:40 (3. C, 3. D)


DV strukturované drama Faust - studentka PedF UK Praha

08:00 - 09:40 (5. C)


DVPP - Dyscentrum - Psychologické souvislosti dyslexie

08:00 - 16:15


PREVENCE - Nekuřátka - 4. C

08:00 - 09:40 (4. C)

zajišťuje K. Círová

Výběrové zjišťování výsledků žáků 9. ročníků - testování M

08:00 - 09:40 (9. B)

dohled 1.VH Rosická, 2.VH Hilčerová

PREVENCE - Nekuřátka - 4. B

10:00 - 11:40 (4. B)

zajišťuje K. Círová

Výběrové zjišťování výsledků žáků 9. ročníků - testování M

10:00 - 11:40 (9. A)

dohled 3.VH Dvořáková,Kerzelová, 4.VH Mazůrek

PREVENCE - Nekuřátka - 4. A

11:50 - 13:30 (4. A)

zajišťuje K. Círová

Provozní porada pedagogů a pracovníků provozu

14:15 - 16:15


Představení pro rodiče - 1. C

17:00 - 19:00 (1. C)

17:30 - 20:00 Třídní schůzky

Schůzky probíhají v kmenových třídách - začátky: 17:30 hodin – I....

Třídní schůzky

17:30 - 20:00 (1. A, 1. B, 1. C, 2. A, 2. B, 2. C, 3. A, 3. B, 3. C, 3. D, 4. A, 4. B, 4. C, 5. A, 5. B, 5. C, 6. A, 6. B, 7. A, 7. B, 8. A, 8. B, 9. A, 9. B)

Schůzky probíhají v kmenových třídách - začátky: 17:30 hodin – I. stupeň a 18:15 hodin – II. stupeň.

Pátek
26.5.

Pá - 26.5.2017

Oborové dny žáků II. stupně: prezentační oborový den

08:00 - 12:35

EDUin: setkani osobnosti ve vzdelavani 2017

08:55 - 17:45

- středisko Brána skal v Osinalicích na Kokořínsku

Prague Feis 2017 - soutěž v irských tancích

16:00 - 20:00


Oborové dny žáků II. stupně: prezentační oborový den

08:00 - 12:35 (6. A, 6. B, 7. A, 7. B, 8. A, 8. B, 9. A, 9. B)

08:55 - 17:45 EDUin: setkani osobnosti ve vzdelavani 2017

- středisko Brána skal v Osinalicích na Kokořínsku


EDUin: setkani osobnosti ve vzdelavani 2017

08:55 - 17:45

- středisko Brána skal v Osinalicích na Kokořínsku

Prague Feis 2017 - soutěž v irských tancích

16:00 - 20:00


Sobota
27.5.

So - 27.5.2017

EDUin: setkani osobnosti ve vzdelavani 2017

07:10 - 17:10

- středisko Brána skal v Osinalicích na Kokořínsku

Prague Feis 2017 - soutěž v irských tancích

08:00 - 20:00

07:10 - 17:10 EDUin: setkani osobnosti ve vzdelavani 2017

- středisko Brána skal v Osinalicích na Kokořínsku


EDUin: setkani osobnosti ve vzdelavani 2017

07:10 - 17:10

- středisko Brána skal v Osinalicích na Kokořínsku

Prague Feis 2017 - soutěž v irských tancích

08:00 - 20:00


Neděle
28.5.

Ne - 28.5.2017

Prague Feis 2017 - soutěž v irských tancích

08:00 - 20:00

Prague Feis 2017 - soutěž v irských tancích

08:00 - 20:00