Všechny chutě světa aneb kdo šetří, má za jedna

Publikoval Radek Ivanov
Datum 15.10.2018

Novinky - Fotogalerie

"Náš oborový je i letos určen tomu, komu není lhostejné, co jí, a také tomu, kdo rád objevuje klasické i nové chutě. Jak už z podtitulu vyplývá, letos se kromě novinek ze světa zdravé gastronomie a cizokrajných chutí zaměříme i na to, jak nakládáme s potravinami, odkud jsou dováženy a jaký to vše má dopad na naše životní prostředí. Pridáme k lidem a akcím, kterým není lhostejné, jak bude naše planeta vypadat za pár let, a tedy vědí, že šetřit má smysl. Při případném větším počtu zájemců dostanou přednost žáci devátých ročníků, protože tuto tématiku nelze postihnout v jednom ročníku OD, a bude tedy v pozměněné podobě zajisté otevřena i v dalším školním roce. Těšíme se na OD s Vámi a společné objevování zdravých gastronomických novinek i nápadů, jak pomoci  šetřit naše životní prostředí.

Vstupenka: Název a krátký popis alespoň jedné z mnoha enviromentálních aktivit či organizací, které se zabývá touto problematikou, tedy udržitelností našeho bytí na této planetě."

Vyučující: P. Wernischová, L. Tagwerkerová, A. Fáčková

Počet žáků: max. 30