p1100981.jpg p1100982.jpg p1100983.jpg p1100984.jpg p1100985.jpg p1100986.jpg p1100987.jpg p1100988.jpg p1100989.jpg p1100990.jpg

Novinky

První Parlamentní den – 6.10.2018

PRVNÍ PARLAMENTNÍ DEN v sobotu 6.10.2018 organizujeme proto, protože v průběhu týdne nebo na ranním setkání mnoho...

Logická olympiáda 2018

REGISTRUJTE SE I VY! Registrace do 10. ročníku Logické olympiády byla zahájena 1.srpna 2018 a bude ukončena 30.září...



Třídní učitel

Martin Skýva
Martin Skýva
E-mail:
Telefon: +420 261 097 260
Konzultace: Středa 13:35-14:35 (případně po domluvě)
Umístění: kabinet TV (nad halou) nebo kabinet matematiky (pavilon B, druhé patro)

Zastupující učitel

Petra Wernischová
Petra Wernischová
E-mail:
Telefon: +420 261 097 242
Konzultace: st 14:00 - 14:30, 15:30-16:00
Umístění: Kabinet fyziky a jazyků

Kalendář akcí



Čt
25.10.
Pedagogický den a odpoledne s Květou Krüger a s Badatelským cyklem profesního učení
08:00 - 16:30

Dopoledne - návštěvy v hodinách podle domluvených kritérií, individuální podpora... Odpoledne - skupinový koučink pro 6 - 16 pedagogů rozdělených do dvou skupin - spolufinancováno projektu Šablony OPVVV II - CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_064/0009211, 1.9.2018 - 31.8.2020 a projektu Pomáháme školám k úspěchu

Strukturované drama Iva Procházková "Soví zpěv"
08:55 - 12:35

Dílna studentky DAME katedry Výchovné dramatiky v Městské knihovně

Praxe DV Pedf UK Praha, Irena Holemá
08:55 - 10:45

2.VH 5.C Králová Olga

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



So
27.10.
Florbal
08:00 - 16:00

Kemp regionálních výběrů CFBU, starší žáci

Florbal
16:00 - 19:00

Start98 muži B

Florbal
19:00 - 22:00

Wizards DDM P-10


Ne
28.10.
Florbal
08:00 - 16:00

Kemp regionálních výběrů CFBU, mladší žáci

Florbal
16:00 - 19:00

Start98 muži B

Florbal
19:00 - 22:00

FBK Olymp


Po
29.10.
Podzimní prázdniny
07:10 - 19:15

Podzimní prázdniny
07:10 - 19:15

3.AB - plavecký výcvik
07:10 - 10:45

3. C = Vyučování venku
08:55 - 11:40

pravidelné hodiny výuky venku