dscf8282.jpg dscf8283.jpg dscf8284.jpg dscf8285.jpg dscf8286.jpg dscf8287.jpg dscf8288.jpg dscf8289.jpg dscf8290.jpg dscf8296.jpg

Aktuality

RUN and HELP

a sportovní den  1. 6. 2017  

Freestyle Kemp 2017

Letošní Freestyle Kemp se bohužel ruší z důvodu nedostatku přihlášených dětí. 


Přednášky pro žáky na II. stupni

3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy nabízí žákům na II. stupni v akademickém roce 2016/2017 přednášky v rámci...

Chyba v tisku přihlášek na SŠ

Omlouváme se, ale došlo k chybě v tisku všech přihlášek na SŠ.


Rozvrh hodin pro 2. pololetí školního roku 2016/2017

Milí žáci, ve ŠkoleOnLine již nyní vidíte upravený rozvrh pro 2. pololetí školního roku 2016/2017.

Nový filmový seminář Školního klubu

Školní klub  si pro vás připravil zajímavý projekt - Filmový seminář Školního klubu. Pozvali jsme si pro naše členy...

Třídní učitel

Martina Macháčková
Martina Macháčková
E-mail:
Telefon: +420 261 097 219
Konzultace: Út 12:45 - 13:45
Prosím o předchozí domluvu
Umístění: martina.machackova@zskunratice.cz

Zastupující učitel

Věra Nedvědová
E-mail:
Telefon: +420 261 097 219
Konzultace: St, Čt: 7:25 - 7:55 (vždy prosím až po předchozí domluvě)
Umístění: kabinet ČJ - 2. patro

Kalendář akcí

Čt
25.5.
PREVENCE - Nekuřátka - 4. C
08:00 - 09:40

zajišťuje K. Círová

Výběrové zjišťování výsledků žáků 9. ročníků - testování M
08:00 - 09:40

dohled 1.VH Rosická, 2.VH Hilčerová

PREVENCE - Nekuřátka - 4. B
10:00 - 11:40

zajišťuje K. Círová

Výběrové zjišťování výsledků žáků 9. ročníků - testování M
10:00 - 11:40

dohled 3.VH Dvořáková,Kerzelová, 4.VH Mazůrek

PREVENCE - Nekuřátka - 4. A
11:50 - 13:30

zajišťuje K. Círová

Třídní schůzky
17:30 - 20:00

Schůzky probíhají v kmenových třídách - začátky: 17:30 hodin – I. stupeň a 18:15 hodin – II. stupeň.



26.5.
EDUin: setkani osobnosti ve vzdelavani 2017
08:55 - 17:45

- středisko Brána skal v Osinalicích na Kokořínsku


So
27.5.
EDUin: setkani osobnosti ve vzdelavani 2017
07:10 - 17:10

- středisko Brána skal v Osinalicích na Kokořínsku



Po
29.5.
Toulcův Dvůr - Včela v síti života - 2. B
08:00 - 12:35

od 9.00 hodin - 150 minut - 80,- Kč

Sjíždění Sázavy
08:00 - 16:15

pro žáky OD Voda

Představení indické kultury
08:55 - 09:40

představení v aule - Sahadža jógy (navazuje na představení po I. stupeň, které na naší škole bylo v prosinci 2016)

Představení indické kultury
10:00 - 10:45

představení v aule - Sahadža jógy (navazuje na představení po I. stupeň, které na naší škole bylo v prosinci 2016)


Út
30.5.
DVPP- diagnostika PPP
07:10 - 17:10

Generální zkouška koncertu Pražského jara a zároveň i 30minutová diskuse s dirigentem, některým z hudebníků a ředitelem festiva
08:00 - 14:25

program - Tomáš Svoboda: Předehra k zahájení op. 89 Ethel Smyth: Koncert pro housle, lesní roh a orchestr Carl Nielsen: Symfonie č. 4 op. 29 „Neuhasitelná“

TEREZA z.ú. - Mistři kolegiální podpory
08:55 - 16:15

Sdílení s konzultanty projektu.


St
31.5.
NÁJEM KUCHYŇKA - PŠÚ
09:00 - 17:00

Táňa Wojnarová - 727 808 463 - 7 osob

Akce "Hrajeme si na školu"
17:00 - 18:00

akce pro předškoláky vedená učiteli I. stupně + spojená s 1. schůzkou s rodiči budoucích prvňáčků