Školní klub

Logo Školního klubu

Nabídka ŠKOLNÍHO KLUBU

Nevíte kam odpoledne, když zrovna nemáte žádný kroužek, nebo na něj čekáte? Čekáte na autobus nebo odpolední školu a venku je sychravo? Přijďte do klubu nebo se zúčastněte klubových akcí. Školní klub bude otevřen denně od 12,00 do 18,00 hodin. Do čtvrté třídy mohou žáci naší školy navštěvovat školní družinu a KLUBÍK – starší žáci již do družiny nemohou chodit. Proto je Školní klub určen pro žáky až od pátého ročníku.

Co všechno Školní klub nabízí? Společenské a počítačové hry, fotbálek, kulečník, poslech muziky, príma popovídání … Jindy si například přijdete vypít čaj a posedět s vedoucí klubu Věrou Hruškovou. V klubu se můžete setkat i se zajímavými lidmi ... a můžete zajít i do Večerní akademie filmových fanoušků.

Každý, kdo chce do klubu chodit a to třeba i hodně nepravidelně či pouze jen opravdu málo, se musí registrovat a zaplatit roční registrační poplatek 300,- Kč. Poplatek můžete zaplatit na účet školy - návod zde.

Vedoucí klubu: Věra Hrušková  261097262 vera.hruskova@zskunratice.cz
Spolupracovník