Školní klub

Logo Školního klubu

Nabídka ŠKOLNÍHO KLUBU

Nevíte kam odpoledne, když zrovna nemáte žádný kroužek, nebo na něj čekáte? Čekáte na autobus nebo odpolední školu a venku je sychravo? Přijďte do klubu nebo se zúčastněte klubových akcí. Školní klub bude otevřen denně od 12,00 do 18,00 hodin. Do čtvrté třídy mohou žáci naší školy navštěvovat školní družinu a KLUBÍK – starší žáci již do družiny nemohou chodit. Proto je Školní klub určen pro žáky až od pátého ročníku.

Co všechno Školní klub nabízí? Společenské a počítačové hry, fotbálek, kulečník, poslech muziky, príma popovídání … Jindy si například přijdete vypít čaj a posedět s vedoucí klubu Věrou Hruškovou. V klubu se můžete setkat i se zajímavými lidmi ... a můžete zajít i do Večerní akademie filmových fanoušků.

Každý, kdo chce do klubu chodit a to třeba i hodně nepravidelně či pouze jen opravdu málo, se musí registrovat a zaplatit roční registrační poplatek 300,- Kč. Poplatek můžete zaplatit na účet školy - návod zde.

Vedoucí klubu: Věra Hrušková  261097262 vera.hruskova@zskunratice.cz
Spolupracovník
Školniho klubu:
Jakub Dupák   skolniklub@zskunratice.cz

ODKAZY

Přiložené soubory:

Publikována: 10.8.2013

Naposled upravena: 22.8.2017

Vytvořil(a): Vít Beran

NÁJEM - šperkařský kurz

www.tvurcivpraxi.cz - Šperkařské triky a fígle - Bohdana Goliášová.

NÁJEM - šperkařský kurz

www.tvurcivpraxi.cz - Šperkařské triky a fígle - Bohdana Goliášová.

3.A Učíme se venku

pravidelné vyučování venku

Seminář ve škole - Centra vzdělávání pro udržitelnou budoucnost

Určeno pro učitele Fy, Ch, SP, SKN, informatika a vedoucí kroužků ... Práce s Lego mindstorms, základy sestavování a programování Lego robotů a inspirace do pracovních činností a ICT z projektu Globe ZŠ Jesenice. Seminář bude mít krátký úvod a navazující interaktivní program. Budeme skládat, bádat a možná si i hrát.

Všechny akce »