iKid

Novinky - Fotogalerie

Máš dobré nápady? Rád zkoušíš nové věci a nerad se vzdáváš? Chceš poznat inspirativní dospělé, kterým se podařilo uplatnit se na trhu s ojedinělým nápadem? A případně vyhrát zájezd do firmy Google v Irsku? Přidej se do týmu iKid! Obor je určen žákům, kteří se nebojí vyzkoušet si roli podnikatelů s inovativními myšlenkami.
VSTUPENKA: Popis drobného problému, který by mohl odstranit nějaký nový vynález. Např. „Dost často se mi vybije mobilní telefon.“

Vyučující: J. Zvěřina, M. Suchánek
Počet žáků: max. 30, 6. - 7. TŘÍDY
Finanční náročnost: 0,- Kč

Publikována: 18.9.2016

Naposled upravena: 11.10.2016

Vytvořil(a): Radek Ivanov

NÁJEM - šperkařský kurz

www.tvurcivpraxi.cz - Šperkařské triky a fígle - Bohdana Goliášová.

NÁJEM - šperkařský kurz

www.tvurcivpraxi.cz - Šperkařské triky a fígle - Bohdana Goliášová.

3.A Učíme se venku

pravidelné vyučování venku

Seminář ve škole - Centra vzdělávání pro udržitelnou budoucnost

Určeno pro učitele Fy, Ch, SP, SKN, informatika a vedoucí kroužků ... Práce s Lego mindstorms, základy sestavování a programování Lego robotů a inspirace do pracovních činností a ICT z projektu Globe ZŠ Jesenice. Seminář bude mít krátký úvod a navazující interaktivní program. Budeme skládat, bádat a možná si i hrát.