p1100981.jpg p1100982.jpg p1100983.jpg p1100984.jpg p1100985.jpg p1100986.jpg p1100987.jpg p1100988.jpg p1100989.jpg p1100990.jpg

Novinky

Anotace a vstupenky na oborové dny

Z nabízených oborových dnů si vyber dva, na které v pondělí 8.10. přines k zápisu vstupenku. Žáci, zapisující se na...

konzultační hodiny

Podívejte se na konzultační hodiny učitelů.


První Parlamentní den – 6.10.2018

PRVNÍ PARLAMENTNÍ DEN v sobotu 6.10.2018 organizujeme proto, protože v průběhu týdne nebo na ranním setkání mnoho...

Logická olympiáda 2018

REGISTRUJTE SE I VY! Registrace do 10. ročníku Logické olympiády byla zahájena 1.srpna 2018 a bude ukončena 30.září...


Třídnická hodina v pondělí 17.9. odpadá

Z důvodu absence obou třídních učitelů třídnická hodina 6.A v pondělí 17.9. odpadá. 

Adaptační výjezd žáků 6. tříd

10.-14.9.

Třídní učitel

Jakub Zvěřina
Jakub Zvěřina
E-mail:
Telefon: +420 261 097 242
Konzultace: St 14:00 - 15:00 a dále po předchozí domluvě
(aktuální k školnímu roku 2018/2019)
Umístění: Fyzika - pavilon B - přízemí

Zastupující učitel

Tereza Lomnická
Tereza Lomnická
E-mail:
Telefon: +420 261 097 241
Konzultace: Úterý 7:10 - 7:50 a 15:20 - 15:40
Prosím, po předchozí domluvě.
Umístění: kabinet Přírodopisu, pavilon B - přízemí

Kalendář akcí




Čt
25.10.
Pedagogický den a odpoledne s Květou Krüger a s Badatelským cyklem profesního učení
08:00 - 16:30

Dopoledne - návštěvy v hodinách podle domluvených kritérií, individuální podpora... Odpoledne - skupinový koučink pro 6 - 16 pedagogů rozdělených do dvou skupin - spolufinancováno projektu Šablony OPVVV II - CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_064/0009211, 1.9.2018 - 31.8.2020 a projektu Pomáháme školám k úspěchu

Strukturované drama Iva Procházková "Soví zpěv"
08:55 - 12:35

Dílna studentky DAME katedry Výchovné dramatiky v Městské knihovně

Praxe DV Pedf UK Praha, Irena Holemá
08:55 - 10:45

2.VH 5.C Králová Olga

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



So
27.10.
Florbal
08:00 - 16:00

Kemp regionálních výběrů CFBU, starší žáci

Florbal
16:00 - 19:00

Start98 muži B

Florbal
19:00 - 22:00

Wizards DDM P-10


Ne
28.10.
Florbal
08:00 - 16:00

Kemp regionálních výběrů CFBU, mladší žáci

Florbal
16:00 - 19:00

Start98 muži B

Florbal
19:00 - 22:00

FBK Olymp