Voda

Novinky - Fotogalerie

Během tří oborových dnů se dvakrát dostaneme na řeku (jednou nácvik, podruhé jednodenní sjezd úseku řeky), a jednou do bazénu. Účastníci si osvojí základní vodácké dovednosti, bezpečnost na vodě a záchranu.
VSTUPENKA: Nutná znalost plavání, namalovat na A4 papír sebe na kajaku či raftu a odevzdat při přihlašování, ponořit obličej do kyblíku s vodou (doporučujeme s sebou ručník) – v MaAj u paní učitelky Kerzelové.

Vyučující: M. Pilař, M. Skýva, J. Kerzelová
Počet žáků: max. 30
Finanční náročnost: 700,- kč

Publikována: 18.9.2016

Vytvořil(a): Radek Ivanov

NÁJEM - šperkařský kurz

www.tvurcivpraxi.cz - Šperkařské triky a fígle - Bohdana Goliášová.

NÁJEM - šperkařský kurz

www.tvurcivpraxi.cz - Šperkařské triky a fígle - Bohdana Goliášová.

3.A Učíme se venku

pravidelné vyučování venku

Seminář ve škole - Centra vzdělávání pro udržitelnou budoucnost

Určeno pro učitele Fy, Ch, SP, SKN, informatika a vedoucí kroužků ... Práce s Lego mindstorms, základy sestavování a programování Lego robotů a inspirace do pracovních činností a ICT z projektu Globe ZŠ Jesenice. Seminář bude mít krátký úvod a navazující interaktivní program. Budeme skládat, bádat a možná si i hrát.