Všechny chutě světa aneb víš, co budeš jíst?

Novinky - Fotogalerie

Oborový den Všechny chutě světa aneb víš, co budeš jíst? navazuje na předešlé ročníky, tedy je stále určen pro ty, komu není lhostejné to, co jí, tedy kolik má jeho jídlo „áček, béček, céček, déček či éček“, a také tomu, kdo se nebojí ochutnávat nové chutě. Letos pojedeme do Techmanie na expozici Budoucnost na talíři, navštíví nás opět pan Petr Koukolíček se svou molekulární show a s ním chystáme mimo jiné i velmi neobvyklou ochutnávku.

VSTUPENKA: v krabičce přinesená ochutnávka vlastnoručně připraveného jednoduchého zdravého netradičního pokrmu nebo vlastní jídelníček jednoho dne budoucnosti roku 2077. Zkuste se při jeho sestavování zamyslet nad tím, co se asi bude jíst v budoucnosti k snídani, svačině, obědu a večeři, co přetrvá a co už nebude v módě nebo nebude vůbec?? Jídelníček nebo ochutnávku i s receptem přineste 25.9. při přihlašování do auly školy.

Vyučující: P. Wernischová, L. Tagwerkerová, M. Slancová

Počet žáků: max. 38

Finanční náročnost: 600,- Kč

Stránka

Publikována: 23.9.2017

Vytvořil(a): Radek Ivanov

Kalendář akcí

Út
23.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshop
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopu Mlhavá objektivita dle rozpisu


St
24.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshopy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopů Mlhavá objektivita a Ochrana mořských želv dle rozpisu

Pracovní schůzka s paní Janou Svobodovou divadlo Archa, projekt 5. tříd
13:00 - 14:00

+ informační schůzka k tvorbě bakalářské práce


Čt
25.4.
Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 13:30

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



26.4.
1.-9. ročník Týden Země = Festival třídních projektů
08:00 - 12:35

třídy se svými třídními učiteli prezentují svoje projekty a seznamují se s projekty druhých tříd


So
27.4.
Kurz KM
08:00 - 16:15

Centrum KM, Praha 4 Boleslavova

Florbal
08:00 - 16:00

Play – off 2.ligy juniorů CFBU


Ne
28.4.
NÁJEM - ORCHESTR - MU
17:00 - 20:00

Zkouška orchestru Dalibor Havlíček - 702970333


Po
29.4.
6.AC - plavecký výcvik
07:10 - 10:45

SYSTEMIKA – SYSTEMICKÉ VEDENÍ
07:10 - 19:15

Výcvik skupiny pedagogů školy - www.systemickafabrika.cz

5. Oborová konzultace - konzultace před 4.OD - tvorbou produktů
08:00 - 08:45

dle pokynů jednotlivých oborových učitelů

3.A Učíme se venku
08:55 - 11:40

pravidelné vyučování venku

Zápis do 1. třídy
14:00 - 18:00