STOPAŘŮV PRŮVODCE PO GALAXII ANEB JAK NEUVÁZNOUT

Publikoval Radek Ivanov
Datum 27.4.2015

Náš  oborový den je pro ty, kteří by společně s námi rádi objevovali  krásu nejen cizích jazyků, ale i cizích měst. Na našem oborovém dni si vyzkoušíme, co to znamená dobrý průvodce po krásných místech naší i cizích vlastech. Vytvoříme příručky správných cestovatelů a naučíme se Nepropadat panice!, pokud se něco zvrtne. Náš oborový den je určen i všem ostýchavým, společně rozmluvíme i nemluvy!

Těšíme se na společné zážitky z objevování cizích galaxií!

Vstupenka:
Napiš, kdy jsi uvízl/a nebo panikařil/a

VYUČUJÍCÍ POČET ŽÁKŮ FINANČNÍ NÁROČNOST
J. Rubešová P. Wernischová max. 24 2000,- Kč

POZOR !!!!  POZOR !!!!

Všichni prosím zašlete své oborové práce nejlépe do konce března na e-mail : jana.rubesova@zskunratice.cz nebo petra.wernischova@zskunratice
7. dubna budeme mít "psací den", kdy bude ještě možné vaše práce finálně doupravit a doladit.
Pak nás již čeká dvoudenní výjezd, kde prověříme naše jazykové schopnosti i to, zda si dokážeme poradit a nepanikařit.

Ve středu 29.4.2015 se sejdeme v 8:00 hodin u školy a pojedeme autobusem do IQLandie do Liberce. Tam nás čeká pestrý program a v 16:30 (plánovaně) se vrátíme zpět ke škole.

Ve čtvrtek 30.4.2015 budeme dopisovat oborové práce. Ti, co odevzdali práci, si udělají výlet vlakem do Drážďan.

Nezapomeňte, že ohlédnutí za oborovými dny jsou součástí příloh. Naše učitelská ohlédnutí jsou zde:

Šablona práce :