Kalendář

Pondělí
22.10.

Po - 22.10.2018

DVPP Helena Gerlická = Kurz AP1

07:10 - 19:15

3.AB - plavecký výcvik

07:10 - 10:45

Konzultace k OD - Ohlédnutí za 1. zážitkovým oborovým dnem

08:00 - 08:45

5.C - PREVENCE - Biopsychosociální model zdraví

08:00 - 08:45

3. C = Vyučování venku

08:55 - 11:40

pravidelné hodiny výuky venku

5.C - PREVENCE - Biopsychosociální model zdraví

08:55 - 09:40

SEMINÁŘ PRO ŠD - ŠKOLA V LESE

09:00 - 13:00

Zoja Zlonická

5.D - PREVENCE - Biopsychosociální model zdraví

10:00 - 11:40

DPVV - NIDV Praha - Plzeň - školní kultura

10:55 - 19:15

NÁJEM - Sdružení Tereza

15:30 - 17:30

Jakub Havel - 603575415

DVPP Helena Gerlická = Kurz AP1

07:10 - 19:15


3.AB - plavecký výcvik

07:10 - 10:45


Konzultace k OD - Ohlédnutí za 1. zážitkovým oborovým dnem

08:00 - 08:45


5.C - PREVENCE - Biopsychosociální model zdraví

08:00 - 08:45

08:55 - 11:40 3. C = Vyučování venku

pravidelné hodiny výuky venku


3. C = Vyučování venku

08:55 - 11:40

pravidelné hodiny výuky venku

5.C - PREVENCE - Biopsychosociální model zdraví

08:55 - 09:40


SEMINÁŘ PRO ŠD - ŠKOLA V LESE

09:00 - 13:00

Zoja Zlonická

5.D - PREVENCE - Biopsychosociální model zdraví

10:00 - 11:40


DPVV - NIDV Praha - Plzeň - školní kultura

10:55 - 19:15

NÁJEM - Sdružení Tereza

15:30 - 17:30

Jakub Havel - 603575415

Úterý
23.10.

Út - 23.10.2018

6.ABC -Vesmír 2 = projektový den

07:10 - 13:30

program dle pokynů jednotlivých vyučujících

Náslechy studentů Pedf UK Praha primární pedagogika Jana Kargerová

08:00 - 11:40

DVPP - M.Vokurková, Z. Zlonická - Konference EVVO

08:00 - 17:10

DVPP - S.Křižáková, F.Teigiser, E.Ištvánková, J.Schlitschová - OMJ žáci

08:00 - 16:15

POPRASK - finále Prahy 4 - florbal chlapci 6. - 7.třída

08:00 - 13:30

3.B - PREVENCE - Biopsychosociální model zdraví

08:55 - 10:45

Výuka Pedf Uk Teorie a didaktika DV

10:00 - 12:35

3.A- PREVENCE - Biopsychosociální model zdraví

10:55 - 11:40

3.A- PREVENCE - Biopsychosociální model zdraví

11:50 - 12:35

Akce školní knihovny - Tři klíče k tajemství pro 2. - 4.třídy

14:00 - 15:30

07:10 - 13:30 6.ABC -Vesmír 2 = projektový den

program dle pokynů jednotlivých vyučujících


6.ABC -Vesmír 2 = projektový den

07:10 - 13:30

program dle pokynů jednotlivých vyučujících

Náslechy studentů Pedf UK Praha primární pedagogika Jana Kargerová

08:00 - 11:40


DVPP - M.Vokurková, Z. Zlonická - Konference EVVO

08:00 - 17:10


DVPP - S.Křižáková, F.Teigiser, E.Ištvánková, J.Schlitschová - OMJ žáci

08:00 - 16:15


POPRASK - finále Prahy 4 - florbal chlapci 6. - 7.třída

08:00 - 13:30


3.B - PREVENCE - Biopsychosociální model zdraví

08:55 - 10:45


Výuka Pedf Uk Teorie a didaktika DV

10:00 - 12:35


3.A- PREVENCE - Biopsychosociální model zdraví

10:55 - 11:40


3.A- PREVENCE - Biopsychosociální model zdraví

11:50 - 12:35

Akce školní knihovny - Tři klíče k tajemství pro 2. - 4.třídy

14:00 - 15:30


Středa
24.10.

St - 24.10.2018

DPVV - NIDV Praha - Karlovy Vary - školní kultura

07:10 - 17:35

3.ABC - Učíme se venku - PRAŽSKÝ HRAD

07:10 - 12:35

8.B - Návštěva ZOO - savci

08:00 - 13:30

Kontrola projektu OP PPR Cizinci - min. financí

08:00 - 23:59

3.A - Výuka venku

10:00 - 12:35

pravidelné vyučování venku

5.A - PREVENCE - Biopsychosociální model zdraví

10:00 - 11:40

Akce ŠD - Prevence - Beseda - Policie ČR

14:00 - 15:00


DPVV - NIDV Praha - Karlovy Vary - školní kultura

07:10 - 17:35


3.ABC - Učíme se venku - PRAŽSKÝ HRAD

07:10 - 12:35


8.B - Návštěva ZOO - savci

08:00 - 13:30


Kontrola projektu OP PPR Cizinci - min. financí

08:00 - 23:59

10:00 - 12:35 3.A - Výuka venku

pravidelné vyučování venku


3.A - Výuka venku

10:00 - 12:35

pravidelné vyučování venku

5.A - PREVENCE - Biopsychosociální model zdraví

10:00 - 11:40

Akce ŠD - Prevence - Beseda - Policie ČR

14:00 - 15:00


Čtvrtek
25.10.

Čt - 25.10.2018

Kontrola projektu OP PPR Cizinci - min. financí

Pedagogický den a odpoledne s Květou Krüger a s Badatelským cyklem profesního učení

08:00 - 16:30

Dopoledne - návštěvy v hodinách podle domluvených kritérií, individuální podpora... Odpoledne - skupinový koučink pro 6 - 16 pedagogů rozdělených do dvou skupin - spolufinancováno projektu Šablony OPVVV II - CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_064/0009211, 1.9.2018 - 31.8.2020 a projektu Pomáháme školám k úspěchu

8.A- PREVENCE - Multikulturalita

08:55 - 10:45

Setkání rozvojové skupin - nadstavbový program

08:55 - 11:40

Strukturované drama Iva Procházková "Soví zpěv"

08:55 - 12:35

Dílna studentky DAME katedry Výchovné dramatiky v Městské knihovně

Praxe DV Pedf UK Praha, Irena Holemá

08:55 - 10:45

2.VH 5.C Králová Olga

8.B - PREVENCE - Multikulturalita

11:50 - 13:30

Pedagogické odpoledne

14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.

Setkání pro zájemce k FORMATIVNÍMU HODNOCENÍ s Janou, Ilonou, Terezou a Květou

14:15 - 15:15


Kontrola projektu OP PPR Cizinci - min. financí


Pedagogický den a odpoledne s Květou Krüger a s Badatelským cyklem profesního učení

08:00 - 16:30

Dopoledne - návštěvy v hodinách podle domluvených kritérií, individuální podpora... Odpoledne - skupinový koučink pro 6 - 16 pedagogů rozdělených do dvou skupin - spolufinancováno projektu Šablony OPVVV II - CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_064/0009211, 1.9.2018 - 31.8.2020 a projektu Pomáháme školám k úspěchu

8.A- PREVENCE - Multikulturalita

08:55 - 10:45


Setkání rozvojové skupin - nadstavbový program

08:55 - 11:40

08:55 - 12:35 Strukturované drama Iva Procházková "Soví zpěv"

Dílna studentky DAME katedry Výchovné dramatiky v Městské knihovně


Strukturované drama Iva Procházková "Soví zpěv"

08:55 - 12:35

Dílna studentky DAME katedry Výchovné dramatiky v Městské knihovně

Praxe DV Pedf UK Praha, Irena Holemá

08:55 - 10:45

2.VH 5.C Králová Olga

8.B - PREVENCE - Multikulturalita

11:50 - 13:30

14:00 - 16:30 Pedagogické odpoledne

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.


Pedagogické odpoledne

14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.

Setkání pro zájemce k FORMATIVNÍMU HODNOCENÍ s Janou, Ilonou, Terezou a Květou

14:15 - 15:15


Pátek
26.10.

Pá - 26.10.2018

Kontrola projektu OP PPR Cizinci - min. financí

ŘEDITELSKÝ DEN

07:10 - 19:15

ČTVRTLETNÍ PEDAGOGICKÝ DEN v rámci ředitelského dne

08:00 - 16:15


Kontrola projektu OP PPR Cizinci - min. financí


ŘEDITELSKÝ DEN

07:10 - 19:15

ČTVRTLETNÍ PEDAGOGICKÝ DEN v rámci ředitelského dne

08:00 - 16:15


Sobota
27.10.

So - 27.10.2018

Florbal

08:00 - 16:00

Kemp regionálních výběrů CFBU, starší žáci

Florbal

16:00 - 19:00

Start98 muži B

Florbal

19:00 - 22:00

Wizards DDM P-10
08:00 - 16:00 Florbal

Kemp regionálních výběrů CFBU, starší žáci


Florbal

08:00 - 16:00

Kemp regionálních výběrů CFBU, starší žáci
16:00 - 19:00 Florbal

Start98 muži B


Florbal

16:00 - 19:00

Start98 muži B
19:00 - 22:00 Florbal

Wizards DDM P-10

Florbal

19:00 - 22:00

Wizards DDM P-10

Neděle
28.10.

Ne - 28.10.2018

Den vzniku samostatného československého státu - státní svátek

07:10 - 19:15

Florbal

08:00 - 16:00

Kemp regionálních výběrů CFBU, mladší žáci

Florbal

16:00 - 19:00

Start98 muži B

Florbal

19:00 - 22:00

FBK Olymp

Den vzniku samostatného československého státu - státní svátek

07:10 - 19:15

08:00 - 16:00 Florbal

Kemp regionálních výběrů CFBU, mladší žáci


Florbal

08:00 - 16:00

Kemp regionálních výběrů CFBU, mladší žáci
16:00 - 19:00 Florbal

Start98 muži B


Florbal

16:00 - 19:00

Start98 muži B

Florbal

19:00 - 22:00

FBK Olymp