Kalendář

Pondělí
22.4.

Po - 22.4.2019

Velikonoční pondělí

07:10 - 19:15

3.A Učíme se venku

08:55 - 11:40

pravidelné vyučování venku

Velikonoční pondělí

07:10 - 19:15

08:55 - 11:40 3.A Učíme se venku

pravidelné vyučování venku

3.A Učíme se venku

08:55 - 11:40

pravidelné vyučování venku

Úterý
23.4.

Út - 23.4.2019

9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games

07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy

08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy

08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshop

08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopu Mlhavá objektivita dle rozpisu

Týden Země = Mini Globe games

08:00 - 12:35

Příprava divadelního představení

11:00 - 12:30

MAP II. Prahy 12, Libuše a Kunratic - schůzka koordinátorů

13:30 - 16:30

EXPEDICE BANÁT - do Rumunska i za českými kořeny - schůzka rodičů

17:30 - 18:30

07:40 - 13:00 9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně


9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games

07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně
08:00 - 11:40 Týden Země = Den třídy

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka,...


Týden Země = Den třídy

08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)
08:00 - 12:35 Týden Země = Den třídy

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka,...


Týden Země = Den třídy

08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)
08:00 - 12:35 Týden Země = Den třídy + workshop

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka,...


Týden Země = Den třídy + workshop

08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopu Mlhavá objektivita dle rozpisu

Týden Země = Mini Globe games

08:00 - 12:35


Příprava divadelního představení

11:00 - 12:30


MAP II. Prahy 12, Libuše a Kunratic - schůzka koordinátorů

13:30 - 16:30

EXPEDICE BANÁT - do Rumunska i za českými kořeny - schůzka rodičů

17:30 - 18:30


Středa
24.4.

St - 24.4.2019

DVPP Anna Jiráková = Kurz RWCT

07:10 - 19:15

9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games

07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy

08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy

08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshopy

08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopů Mlhavá objektivita a Ochrana mořských želv dle rozpisu

Týden Země = Mini Globe games

08:00 - 12:35

Příprava divadelního představení

09:00 - 10:30

Pracovní schůzka s paní Janou Svobodovou divadlo Archa, projekt 5. tříd

13:00 - 14:00

+ informační schůzka k tvorbě bakalářské práce

DVPP Anna Jiráková = Kurz RWCT

07:10 - 19:15

07:40 - 13:00 9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně


9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games

07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně
08:00 - 11:40 Týden Země = Den třídy

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka,...


Týden Země = Den třídy

08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)
08:00 - 12:35 Týden Země = Den třídy

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka,...


Týden Země = Den třídy

08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)
08:00 - 12:35 Týden Země = Den třídy + workshopy

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka,...


Týden Země = Den třídy + workshopy

08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopů Mlhavá objektivita a Ochrana mořských želv dle rozpisu

Týden Země = Mini Globe games

08:00 - 12:35


Příprava divadelního představení

09:00 - 10:30

Pracovní schůzka s paní Janou Svobodovou divadlo Archa, projekt 5. tříd

13:00 - 14:00

+ informační schůzka k tvorbě bakalářské práce

Čtvrtek
25.4.

Čt - 25.4.2019

DVPP - Rozvoj čtenářství v naučných předmětech - K.Matoušová, V.Valínová

08:00 - 19:15

1.B - Toulcův Dvůr - Na statku

08:00 - 12:35

Týden Země = Den třídy

08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy

08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy

08:00 - 13:30

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

UNŽ koncepční porada mentorů

08:00 - 13:00

Pedagogické odpoledne

14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.

Návštěva pedagogů z partnerské školy ve Vídni

16:25 - 19:15

Pracovní schůzka projektu stáže ve Vídeňské škole

18:00 - 20:00


DVPP - Rozvoj čtenářství v naučných předmětech - K.Matoušová, V.Valínová

08:00 - 19:15


1.B - Toulcův Dvůr - Na statku

08:00 - 12:35

08:00 - 11:40 Týden Země = Den třídy

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace...


Týden Země = Den třídy

08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)
08:00 - 12:35 Týden Země = Den třídy

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace...


Týden Země = Den třídy

08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)
08:00 - 13:30 Týden Země = Den třídy

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace...


Týden Země = Den třídy

08:00 - 13:30

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

UNŽ koncepční porada mentorů

08:00 - 13:00

14:00 - 16:30 Pedagogické odpoledne

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.


Pedagogické odpoledne

14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.

Návštěva pedagogů z partnerské školy ve Vídni

16:25 - 19:15

Pracovní schůzka projektu stáže ve Vídeňské škole

18:00 - 20:00


Pátek
26.4.

Pá - 26.4.2019

DVPP - Rozvoj čtenářství v naučných předmětech - K.Matoušová, V.Valínová

07:10 - 19:15

Návštěva pedagogů z partnerské školy ve Vídni

07:10 - 16:15

1.-9. ročník Týden Země = Festival třídních projektů

08:00 - 12:35

třídy se svými třídními učiteli prezentují svoje projekty a seznamují se s projekty druhých tříd

DVPP - Rozvoj čtenářství v naučných předmětech - K.Matoušová, V.Valínová

07:10 - 19:15


Návštěva pedagogů z partnerské školy ve Vídni

07:10 - 16:15

08:00 - 12:35 1.-9. ročník Týden Země = Festival třídních projektů

třídy se svými třídními učiteli prezentují svoje projekty a...

1.-9. ročník Týden Země = Festival třídních projektů

08:00 - 12:35

třídy se svými třídními učiteli prezentují svoje projekty a seznamují se s projekty druhých tříd

Sobota
27.4.

So - 27.4.2019

DVPP - Rozvoj čtenářství v naučných předmětech - K.Matoušová, V.Valínová

07:10 - 17:10

Kurz KM

08:00 - 16:15

Centrum KM, Praha 4 Boleslavova

Florbal

08:00 - 16:00

Play – off 2.ligy juniorů CFBU

DVPP - Rozvoj čtenářství v naučných předmětech - K.Matoušová, V.Valínová

07:10 - 17:10

08:00 - 16:15 Kurz KM

Centrum KM, Praha 4 Boleslavova


Kurz KM

08:00 - 16:15

Centrum KM, Praha 4 Boleslavova
08:00 - 16:00 Florbal

Play – off 2.ligy juniorů CFBU

Florbal

08:00 - 16:00

Play – off 2.ligy juniorů CFBU

Neděle
28.4.

Ne - 28.4.2019

NÁJEM - ORCHESTR - MU

17:00 - 20:00

Zkouška orchestru Dalibor Havlíček - 702970333
17:00 - 20:00 NÁJEM - ORCHESTR - MU

Zkouška orchestru Dalibor Havlíček - 702970333

NÁJEM - ORCHESTR - MU

17:00 - 20:00

Zkouška orchestru Dalibor Havlíček - 702970333