Stavíme nový dům pro nové prvňáčky

Vážení rodiče, 31.5.2017 se uskutečnila schůzka rodičů a každý z Vás získal složku plnou dokumentů. Kdo složku ještě postrádá, zastavte se u paní zástupkyně Olgy Králové. Kdo si chcete připomenout co jste dostali, vše naleznete na této stránce.

STAVÍME NOVÝ DŮM ... 

Připravujeme nový vzdělávací program pro prvňáčky. První informace byly rodičům představeny 31.5.2017 na schůzce rodičů. Novou organizaci připravujeme od letošní zimy. Vše promýšlíme a připravujeme tak, aby se Vaše děti, naši žáci mohli učit naplno a s radostí. Moc si přejeme, aby Vaše děti, Vás rodiče i nás pedagogy škola bavila. Děkujeme za pomoc.

Za tým pedagogů Vít Beran, ředitel školy a třídní učitelky Eliška Bartůňková, Eva Jenšíková a Markéta Vokurková a paní vychovatelky Radka Turková, Zoja Zlonická a Olga Vaňková.

Školní rok 2017/2018 bude ve znamení postupného zavádění nového školního vzdělávacího programu, který zatím pracovně nese název: „Stavíme nový dům…“.

První kroky ke vzdělávacímu programu budou jako první prožívat první a šesté ročníky. Filosofie projektu „Stavíme nový dům pro prvňáky a šestky“, vychází z vize projektu „Pomáháme školám k úspěchu“: Každý žák se učí naplno a s radostí, a také z měnící se doby a jejích potřeb. Při přípravě školního vzdělávacího programu hledáme odpověď na to, co budou naši žáci potřebovat, až budou dospělí? Předpokládáme, že učení bude organizováno tak, že děti bude bavit, že každý žák bude nacházet svou příležitost k seberealizaci, bude nacházet podporu jak od svých spolužáků, tak od svých učitelů a také rodičů. Projekt bude zajištěn maximální spoluprací týmu učitelů. Na nich bude velká plánovací a realizační odpovědnost.

První třídní schůzka - materiály k zahájení školní docházky

       

Příspěvek

Publikován: 4.6.2017

Naposled upraven: 31.7.2017

Vytvořil(a): Vít Beran

Kalendář akcí
Po
28.5.Všechny akce »